کتاب مهمان ناخوانده

An Unwanted Guest
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 35,000 | 31,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:
کد کتاب : 13909
مترجم :
شابک : 978-2000755395
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 286
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

مهمان ناخوانده
An Unwanted Guest
کد کتاب : 14255
مترجم :
شابک : 978-6004054676
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 346
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

مهمان ناخوانده
An Unwanted Guest
کد کتاب : 16801
مترجم :
شابک : 978-6222351205
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 252
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب مهمان ناخوانده اثر شاری لاپنا

زمستان است. مسافرخانه کتسکیلز و میشل که در اعماق جنگل واقع شده است ، مکانی مناسب برای استراحت - شاید حتی گذراندن یک آخر هفته ی عاشقانه در جایی دور - است. این مسافرخانه دارای اتاق های بزرگ و قدیمی با شومینه های بزرگ چوبی ، یک انبار شراب مجهز موقعیت برای اسکی کردن ویا فقط لم دادن و استراحت کردن همراه با یک راز قتل خوب است . بنابراین ، هنگامی که هوا بدتر می شود. و یک کولاک برق – و همه ی ارتباط با دنیای بیرون- را قطع می کند میهمانان مستقر شده و سعی می کنند بهترین استفاده را ببرند.اما به زودی مشخص می شود که یکی از میهمانان مرده است و به نظر می رسد یک حادثه است. اما وقتی میهمان دوم می میرد ، همه ی آنها شروع به وحشت می کند.در درون آن بهشت برفی ، چیزی - یا شخصی - میهمانان را یکی یکی حذف می کند.آنها نمی توانند آنجا را ترک کنند و بدون وجود تلفن هیچ امیدی برای حضور پلیس تا زمانی که هوا بهتر نشود وجود ندارد. این گریز آخر هفته تبدیل به کشنده شده است. برای برخی از زوج هایی که اولین بار است که دور می شوند تبدیل به واقعه ای کشنده می شود و برای دیگران ، هم آخرین خواهد بود و آنها کاری نمی توانند بکنند جز آنکه منتظر بمانند امیدوار باشند که بتوانند از توفان جان سالم به در ببرند.

کتاب مهمان ناخوانده


ویژگی های کتاب مهمان ناخوانده

تازه ترین اثر نویسنده "زن همسایه" و "غریبه ای در خانه"

از پرفروش های نیویورک تایمز و یو کی ساندی تایمز

شاری لاپنا
شاری لاپنا، نویسنده ی کانادایی است. او را بیشتر به خاطر کتاب زن همسایه می شناسند؛ اثری که هم در کانادا و هم در سایر کشورهای دنیا به فروش بسیار بالایی دست یافت.لاپنا قبل از آغاز حرفه ی نویسندگی، وکیل و معلم زبان انگلیسی بود. او اولین رمان خود را در سال 2008 به چاپ رساند و از همان ابتدا، مورد تمجید و تحسین منتقدین قرار گرفت. شاری لاپنا در طول چند سال نویسندگی خود، چهار رمان منتشر کرده که همگی با بازخورد بسیار خوبی از طرف منتقدین و مخاطبین همراه بوده است.
نکوداشت های کتاب مهمان ناخوانده
A gripping mystery perfect for fans of Agatha Christie
یک داستان معمایی جنجالی برای طرفداران آگاتی کریستی
Good Housekeeping

Proving that time periods may change but people do not, Lapena delivers a solid whodunit with an ending that would make Dame Christie proud
با ثابت کردن این مسئله که دوره های زمانی تغییر میکنند اما آدم ها نه، لاپنا یک داستان پلیسی استخوان دار با پایانی ارائه میدهد که باعث افتخار آگاتاکریستی است
USA Today USA Today

Another nail-biter perfect for an all-nighter
هیجان و اضطرابی دیگر که جان می دهد برای شب بیدار بودن
Entertainment Weekly Entertainment Weekly

قسمت هایی از کتاب مهمان ناخوانده (لذت متن)
الای سر جنازۀ کندیس ایستاده اند. دیوید می گوید: «باید هتل رو بگردیم.»دیوید می داند که آن ها شوکه اند و نمی توانند درست فکر کنند. «دو نفر کشته شدن. ممکنه ما توی این هتل تنها نباشیم.» چهره های وحشت زده از میان سایه ها به او نگاه می کنند.لارن آهسته می گوید: «هر کی این کارو کرده، باید دیوونه باشه.»جیمز می گوید: «کس دیگه ای توی هتل نیست.» - از کارکنان چی؟ - نه. فقط من و بردلی. به خاطر توفان بقیه نتونستن بیان. - شاید کسی مخفیانه وارد هتل شده و ما ازش بی خبریم.بردلی می گوید: نه، در همۀ اتاق ها قفله.دیوید می گوید: «در این اتاق هم قفل بود و حالا یه جسد اینجاست. این اتفاق چطور افتاده؟»