کتاب با اطمینان می دانم که

What I Know For Sure
توصیه های اپرا وینفری برای موفقیت و خوشبختی در زندگی است

مشخصات کتاب با اطمینان می دانم که
مترجم :
شابک : 978-6007443989
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 25 آذر

معرفی کتاب با اطمینان می دانم که اثر اوپرا وینفری

کتاب با اطمینان می دانم که توصیه های اپرا وینفری برای موفقیت و خوشبختی در زندگی است. این کتاب همان طور که از نامش پیداست شامل موضوعاتی می شود که اپرا وینفری طی سال ها از آن ها اطمینان حاصل کرده و اکنون به صورت کتاب چاپ کرده است. ماجرای نوشتن این کتاب به یک مصاحبه در سال ۱۹۹۸ برمیگردد که در آن جین سیسکل از اپرا می پرسد که: ” بهم بگو، چه چیزی را به طور قطعی می دانی؟” همین سوال باعث می شود اپرا به فکر فرو رود و بعد از سال ها کتابی با همین عنوان بنویسید. کتابی که تجربه های ناب و فوق العاده این مجری محبوب را در اختیار همه علاقه مندان قرار داده است.

این کتاب طی چهارده سال نوشته شده است. و در طی این سال ها اپرا از هرآنچه اطمینان یافته صحبت می کند.
این کتاب پر است از امید، صداقت، نور و ایمان. شامل تجربه ها و صحنه هایی از زندگی این مجری تلویزیونی است که به شما آرامشی بی همتا می دهد. کتاب به نحوی هم یک کتاب زندگی نامه محسوب می شود. چون اپرا تماما از تجربه ها و خاطرات خود صحبت می کند و بعد از تعریف هر کدام از آن ها نکته یا نکاتی که از آن ها اطمیان حاصل کرده است را بازگو می کند.

معرفی کامل کتاب در کافه بوک

کتاب با اطمینان می دانم که

اوپرا وینفری
اپرا گِیل وینفری (به انگلیسی: Oprah Gail Winfrey) (زادهٔ ۲۹ ژانویه ۱۹۵۴ در می‌سی‌سی‌پی) تهیه‌کننده، هنرپیشه، مجری، خیرخواه، برندهٔ جایزه اسکار و کاندیدای جایزه گلدن گلوب و بفتا و از مشهورترین و مطرح‌ترین مجریهای تلویزیونی آمریکا و جهان است. اپرا وینفری به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم رتبه‌بندی شده‌است. او فعالیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف انسان‌دوستانه انجام داده و بزرگترین خیّر و نیکوکار سیاه‌پوست در تاریخ آم...
قسمت هایی از کتاب با اطمینان می دانم که (لذت متن)
با اطمینان می دانم که هر روز زندگی این فرصت را در اختیارت قرار می دهد که نفسی تازه کنی، از قید و بند رها شوی و تا جایی که می توانی صاحب یک زندگی بدون پشیمانی و سرشار از لذت، خنده و شادی باشی. می توانی آن طور که روحت به تو القا می کند در صحنه زندگی همچون رقص والس، حرکت کنی یا کنار دیوار بنشینی و اجازه دهی سایه ای از ترس و تردید تو را پس زند.

هر وقت با یک تصمیم سخت روبه رو می شوم، از خودم می پرسم اگر از اشتباه کردن، رد شدن، احمق به نظر رسیدن و تنها شدن نمی ترسیدم، چه تصمیمی می گرفتم؟ با اطمینان می دانم که وقتی نمی ترسی، پاسخی که به دنبالش هستی، با وضوح نمایان می شود و وقتی به دل ترس هایت قدم میگذاری، باید مطمئن باشی که بزرگترین چالش زندگیت، اگر اراده کنی، می تواند بزرگترین نیروی زندگیت باشد.

مهم نیست که چه چیزی را هدیه می دهید، مهم این است که چقدر از وجودتان را در آن هدیه می گذارید. این طوری وقتی هدیه فرستاده می شود، روح شما هم گسترش می یابد.