کتاب شکست عادت های کهنه

Breaking The Habit of Being Yourself
(چگونه خود جدیدی را خلق کنیم)

  • 5 % تخفیف
    قیمت : 63,000 | 59,850 تومان

  • موجود
  • انتشارات: پردیس آباریس
    نویسنده:
مشخصات کتاب شکست عادت های کهنه
مترجم :
شابک : 978-6229531433
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

معرفی کتاب شکست عادت های کهنه اثر جو دیسپنزا

ژن های شما مسیر زندگی شما را تعیین نمی کنند. علمی جدید در حال ظهور است که به انسان این توانایی را می دهد تا واقعیتی را که می خواهد بسازد. برای از بین بردن عادت های ثابت مان ،نویسنده ی مشهور ،گوینده و محقق،دکتر جو دیسپنزا، رشته های فیزیک کوانتوم ، عصب شناسی، شیمی مغز، زیست شناسی و ژنتیک را با هم ترکیب می کند تا نشان دهد که چه چیزی در این زمینه امکان پذیر است. در این کتاب نه تنها دانش لازم برای تغیر جنبه هایی از خودتان به شما داده خواهد شد بلکه به شما به صورت گام به گام آموزش داده می شود تا آنچه را که یاد می گیرید به کار بگیرید تا بتوانید تغییرات محسوسی در هر زمینه از زندگی خود داشته باشید. دکتر جو باورهای کهنه را پاک می کند و پلی بین علم و معنویت ایجاد می کند. هنگامی که شما عادت های کهنه را کنار بگذارید و واقعا ذهن خود را تغییر دهید ، زندگی شما هرگز مانند سابق نخواهد شد.

کتاب شکست عادت های کهنه

جو دیسپنزا
دکتر جو دیسپنزا یک متخصص آمریکائی در نقش و عملکرد مغز انسان است. او نویسنده کتاب ((ذهن خود را رشد دهید )) می باشد و چند DVD و CD در مورد سمینارهای گذشته ی خود به بازار داده اند. ایشان بخاطر شرکت در فیلم مستند (( چه چیزی می دانیم؟)) در سال ۲۰۰۴، از سری برنامه های بسیار پرطرفدار مشهور شدند. کار و تحصیلات دکتر دیسپنزا، در زمینه های عصب شناسی، علوم عصب شناسی، بیولوژی سلولی، شکل گیری حافظه، افزایش سن و طول عمر است. ایشان دکترای کایروپراکتیک نیز دارند و عضو افتخاری هیئت ملی بازرسان کایروپرکتیک، در ...
نکوداشت های کتاب شکست عادت های کهنه
Anyone who reads this book and applies the steps will benefit from their efforts. Its cutting-edge content is explained in a simple language that is accessible to anyone, and provides a user-friendly guide for sustained change from the inside out.
هرکسی که این کتاب را بخواند و و مرحله به مرحله به آن عمل کند ، نتایج مفیدی کسب خواهد کرد. محتوای اصلی این کتاب به زبانی ساده توضیح داده شده است که در دسترس همگان است . این کتاب یک راهنمایی سودمند برای تغییر پایدار درونی ،که نتایج پربار بیرونی خواهد داشت،ارائه می دهد.
Rollin McCraty, Ph.D., Director of Research, HeartMath Research Center

I have to admit that [this book] will likely change some long-held beliefs in the field of psychology.
اید اعتراف کنم که [این کتاب] به احتمال زیاد برخی از اعتقادات دیرینه در حوزه روانشناسی را تغییر خواهد داد.
Dr. Allan Botkin, clinical psychologist; author of Induced After-Death Communication

قسمت هایی از کتاب شکست عادت های کهنه (لذت متن)
خاطره ای بدون بار عاطفی ، خرد نامیده می شود.

اگر نتیجه جدیدی می خواهید ، باید عادت های کهنه را در هم بشکنید و یک خود جدید اختراع کنید.

فکر مثبت به تنهایی نمی تواند بر احساسات منفی ناخودآگاه غلبه کند.