کتاب 33 استراتژی جنگ

The 33 strategies of war
کد کتاب : 14498
مترجم :
شابک : 978-6222200329
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 672
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 2 خرداد

33 استراتژی جنگ
The 33 Strategies of War
قوانین جنگ را بیاموزید تا در زندگی...
کد کتاب : 64273
مترجم :
شابک : 978-6009879274
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 884
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 2 خرداد

قوانین مبارزه
The 33 strategies of war
کد کتاب : 14499
مترجم :
شابک : 978-9646538597
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 151
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : 2 خرداد

معرفی کتاب 33 استراتژی جنگ اثر رابرت گرین

راهنماهای پیشگامانه رابرت گرین ، 48 قانون قدرت ، هنر اغوا و تسلط ، درسهایی عمیق از وقایع تاریخ را پشتیبانی می کند تا خوانندگان را به پیروزی در برابر دشمن ، کمک به یک قربانی ، یا بزرگترین در زمینه خود تبدیل کند. در 33 استراتژی جنگ ، گرین هدف خود را به دنبال سری کتاب های قبلی خود دنبال میکند.

33 استراتژی جنگ به وفور با نمونه هایی از تاریخ نشان داده شده است ، از جمله حماقت و نبوغ همه از ناپلئون گرفته تا مارگارت تاچر ، شاکا زولو به لرد نلسون ، هانیبال تا اولیس اس. گرانت ، و همچنین مغول های فیلم ، شمشیربازان سامورایی و دیپلمات ها که هر یک از سی - فصل های سوم استراتژی را تشریح می کند که به شما در پیروزی در جنگ های زندگی کمک می کند. استراتژی های تهاجمی را که شما را برای حفظ ابتکار عمل و مذاکره از موضع قدرت ، یا استراتژی های دفاعی طراحی شده برای کمک به شما در پاسخ به موقعیت های خطرناک و جلوگیری از جنگ های غیرقابل توصیف ، یاد می گیرید. رزمندگان بزرگ جبهه های نبرد و اتاقهای ترسیم به طور یکسان نشان دهنده احتیاط ، چابکی ، تعادل و آرامش و درک دقیق این هستند که منطقی ، مدبر و شهودی و همیشه شهودی ، غیرمعتبر و احمق را شکست می دهد. کتاب ، "33 استراتژی جنگ" ، تمام مهمات روانشناختی مورد نیاز شما را برای غلبه بر الگوهای شکست و برای دستیابی به پیروزی ، فراهم می کند.

کتاب 33 استراتژی جنگ

رابرت گرین
رابرت گرین، زاده ی 14 می 1959، نویسنده ی آمریکایی است.گرین در لس آنجلس بزرگ شد و به دانشگاه برکلی کالیفرنیا رفت. او سپس تحصیلات خود را در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پی گرفت. گرین قبل از نویسنده شدن، شغل های بسیار زیادی را تجربه کرد. او در سال 1995 به شکلی جدی نویسندگی را به عنوان شغل خود در نظر گرفت و اولین کتابش را سه سال بعد به انتشار رساند.رابرت گرین به همراه نامزدش که یک فیلمساز است، در لس آنجلس زندگی می کند. او به پنج زبان تسلط دارد و دانشجوی بودیسم نیز هست. گرین، عاشق شنا و دوچرخه سواری د...
نکوداشت های کتاب 33 استراتژی جنگ
The need-to-know strategies that can also be used for 'winning the subtle social game of everyday life.
استراتژی های مورد نیاز است که می تواند برای "برنده شدن در بازی اجتماعی لطیف زندگی روزمره" نیز استفاده شود.
Business Insider

Greene’s specialty is analyzing the lives and philosophies of historical figures like Sun Tzu and Napoleon, and extracting from them tips on how to manipulate people and situation.
تخصص گرین در تجزیه و تحلیل زندگی و فلسفه های شخصیت های تاریخی مانند سان تسو و ناپلئون است ، و از آنها راهنمایی هایی درباره نحوه دستکاری مردم و موقعیت ها ارائه می دهد.
 New York Times New York Times

قسمت هایی از کتاب 33 استراتژی جنگ (لذت متن)
استراتژی در جنگ، هنر فرماندهی کل عملیات نظامی است.تاکتیک ها و تدابیر جنگی، مهارت تشکلیل ارتش و پاسخ به نیاز های فوری در میدان جنگ است. بیشتر ما در زندگی تاکتیک ها را می شناسیم؛ اما استراتژیست نیستیم. هنگام درگیری، فقط به فکر نجات هستیم و افق های دوردست را نمی بینیم. اندیشیدن به شکل استراتژیک دشوار و نامتعارف است. شاید تصور کنید فردی با قابلیت های استراتژیک هستید؛ اما در واقع شما صرفا آشنا به مهارت های تاکتیکی هستید. برای دستیابی به قدرت استراتژی باید خود را دست بالا بگیرید و به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. استراتژی به شما کمک می کند تا بر هدف های بلند مدت خود تمرکز کنید، شما را از حالت منفعلانه ای که در بسیاری از جنگ های زندگی زمین گیرتان می کند بیرون می آورد و به یک مبارز کامل تبدیلتان می کند.