کتاب نغمه ای برای الا گری

A song for Ella Grey

مشخصات کتاب نغمه ای برای الا گری
مترجم :
شابک : ‏‫‬‭978-6008655282
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

معرفی کتاب نغمه ای برای الا گری اثر دیوید آلموند

الا گری دختر جوانی است که خانواده ای او را به سرپرستی گرفتند و از کودکی با آن ها بزرگ شده است و جز کلر دوست صمیمی اش کسی را ندارد. کلر برای تعطیلات کوتاهی به همراه دیگر دوستانش به سفر کوتاهی می رود. در آن جمعیت پسر جوانی است که تمامی دخترها شیفته او می شوند.
یک شب که کلر با الا تلفنی صحبت می کرد، ارفئوس همان جوان دوست داشتنی بدون هیچ شناختی از دختر آن سوی خط برایش ترانه می خواند و الا از کیلومترها فاصله شیفته طنین صدای او می شود. قصه ی عشق از راه دور و دست نیافتنی آن ها شکل می گیرد. حالا تمام فکر و خیال الا، چیزی نیست جز مردی که رنگ عشق را برای او با صدایش بازسازی می کند.
نکته: تمام جوان ها یکروز عاشق می شوند و قصه ی عشقشان ستودنی. باید جوان ها را بغل کرد و به آن ها جوانی کردن را آموخت تا روزی حسرت گذشته را نخورند. این کتاب برای دختران و پسرانی که رویاهای زیبا دارند، پیشنهاد می شود.

کتاب نغمه ای برای الا گری

دیوید آلموند
دیوید آلموند در سال 1951 میلادی متولد شد. اولین کتابش اسکلیگ نام داشت که در سال 2007 جایزه ی کارنگی را به دست آورد و در یک رای گیری عمومی، سومین کتاب محبوب کودکان اعلام شد و در سال 2010 نیز جایزه ی دوسالانه ی هانس کریستین اندرسن را از آن خود کرد. کتاب های دیگر او از جمله چشم بهشتی، گل و اسم من میناست تحسین مخاطبان و منتقدین را برانگیخته اند. آلموند از به چالش کشیدن استانداردهای جامعه و بحث درباره ی مضامین فلسفی و عمیق در کتاب های نوجوان و حتی کودکش وحشتی ندارد و شاید دلیل جذابیت روزافزون آثار...