کتاب تجسم خلاق

Creative Visualization Meditations

مشخصات کتاب تجسم خلاق
مترجم :
شابک : 978-0050014783
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1996
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 30
زودترین زمان ارسال : 23 آذر

معرفی کتاب تجسم خلاق اثر شاکتی گواین

این کتاب در سال 1978توسط شاگتی گواین روانه بازار شد، و پس از گذشت زمانی نه چندان زیاد با استقبال همگان در سراسر جهان مواجه شد.
اگر می خواهید، در مسیر تلاش هایتان ، سرعت بیشتری برای رسیدن به اهدافتان داشته باشید، بی شک تجسم یکی از راه های میانبر برای تسریع در رسیدن به خواسته ها می باشد، شما با تمرین در این حوزه به مرور زمان شاهد معجزاتی خواهید بود که تا به حال نظیر آن را در کار و زندگی خود ندیده اید، همواره افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از روش های تجسم کردن ، به خواسته هایی نظیر (دستیابی به ثروت، رسیدن به آرامش، رفع بیماری ها و صدها خواسته ی دیگر خود) رسیده اند.
من سکوت را از پرگویی، مهربانی را از نامهربانی و تحمل را از ناشکیبایی یاد گرفته ام و با این حال، نسبت به این معلمین ناسپاسی می کنم.
بیش از شش میلیون نسخه از کتاب تجسم خلاق تا به حال فروش رفته است، بیش از سه میلیون نسخة آن فقط در شمال آمریکا و سه میلیون دیگر در سراسر دنیا به سی و پنج زبان مختلف چاپ شده است. این کتاب به عنوان اثری به یاد ماندنی با تأثیر جهانی شناخته شده است. با نوشتن این کتاب کار شاگتی گواین، جهانی شد و به عنوان، سخنرانی برجسته و رهبری لایق معرفی شد. ناشر این کتاب معتقد است که شغلش، یعنی ناشری را مدیون این کتاب است. این کتاب هم، راه چگونه تجسم کردن و هم آفرینش موفقیت و کامیابی ابدی را نشان می دهد. شما پس از مطالعه این کتاب و انجام تمرین ها، در نتیجه واقعا کامیاب، موفق، سالم و پر از انرژی خلاق می شوید. در نگه داری این کتاب ارزشمند که باعث بهبود کیفیت زندگی خیلی ها شده است، کوشا باشید.
به کارگیری قوة تخیل، به منظور آفرینش آنچه که در زندگی می خواهید.

کتاب تجسم خلاق

قسمت هایی از کتاب تجسم خلاق (لذت متن)
از این که نیروی تجسم خلاق برای مقاصد شوم به کار رود، نترسید. تجسم خلاق ابزاری است برای بر طرف کردن موانعی که خودمان در راه جریان هماهنگ، بیکران، طبیعی و دوست داشتنی کائنات خلق کرده ایم. تنها زمانی تجسم خلاق موثر است که در مسیر اهداف و نیات والای انسانیت و در جهت خیر و صلاح همه موجودات باشد.

چنانچه کسی از این تکنیک قوی در جهت نیل به اهداف مخرب بهره گیرد، نشانه غفلتش از قانون حاصل کردار انسان است. درست به مصداق قانون جاذبه و دافعه، هر چه بکاری همان را درو می کنی. هر چه که برای دیگران بخواهید، همیشه به خودتان باز می گردد. این بازگشت می تواند در زمینه دوستی و محبت و التیام دردها باشد، یا نیات منفی و مخرب. یعنی هر بیشتر از تجسم خلاق برای دوستی، محبت، خدمت به دیگران و نیات والای انسانیت بهره گیرید، به همان نسبت به طور طبیعی محبت، شادی و کامیابی به سوی شما خواهد آمد.