کتاب دختر فرانسوی

The French Girl
کد کتاب : 16803
مترجم :
شابک : 978-6009876136
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 376
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دختر فرانسوی اثر لکسی الیوت

داستان کتاب دختر فرانسوی به ده سال پیش برمی گردد. شش دانشجوی آکسفورد با هم دوست و حتی صمیمی تر از دوست بوده اند. آن ها هفته ای خوش و دلنشین را در مزرعه ای در فرانسه با هم گذرانده بوده اند. آغازی خوب برای تابستانشان بوده، تا اینکه سورین، دختر خانۀ کناری را، می بینند. از نظر کیک چانینگ، راوی داستان، آمدن سورین ناخوشی هایی را برای گروهشان درپی داشته است.
زیبایی باورنکردنی او بند محکم دوستی شان را سست و درنهایت تنش ها فوارن کرده است. پس از دعوایی بزرگ در آخرین شب تعطیلات، دیگر هیچ چیز مثل قبل نشده. چیزهایی درمیان بوده که نمی توانسته ببخشد و کسانی بوده اند که هرگز نمی توانسته فراموششان کند، مانند سورین که دیگر هرگز آفتابی نشد. حالا، بعد از ده سال، بدن سرد سورین در چاهی پشت مزرعه پیدا شده و پروندۀ سورین دوباره باز شده است. کیت و دوستانش مدام بازجویی می شوند. بدگمانی ها دربارۀ کیت بیشتر می شود و نزدیک است تمام چیزهایی را که برایشان سخت تلاش کرده است از دست بدهد. او از فراموش کردن خاطره هایی که هرلحظه حقیقت آن برایش آشکارتر می شود ناامید شده است و می ترسد مبادا برای همیشه به سورین، به شبهی که حال کنونی اش را درگیر کرده است، پیوند بخورد. خودش را زیر لایه هایی از نیرنگ مدفون می بیند و هیچ کس نیست او را از این بند آزاد کند…

کتاب دختر فرانسوی

لکسی الیوت
لکسی الیوت در اسکاتلند، در کوهپایه ها بزرگ شده است. او از دانشگاه آکسفورد فارغ التحصیل شد، جایی که دکترای فیزیک نظری را نیز به دست آورد. او یک ورزشکار مشتاق است، او در لندن در رشته مدیریت مالی کار می کند، و به همراه همسر و دو پسرش زندگی می کند.