کتاب جنگل سایه ها

La Forêt des ombres

مشخصات کتاب جنگل سایه ها
مترجم :
شابک : 978-6009876112
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 370
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب جنگل سایه ها اثر فرانک تیلیه

درون هر انسانی، هیولایی وجود دارد! زمستان ۲۰۰۶، در قلب یک جنگل سیاه… برف، سرما و تنهایی… شرایطی کاملا ایده آل برای نوشتن دربارهٔ قاتلی سریالی که یک قرن پیش به دار آویخته شده است. قاتلی به نام جلاد شمارۀ ۱۲۵… آرتور دوفر، مردی ثروتمند و فلج، قصد دارد این قاتل سریالی را به زندگی برگرداند. بنابراین نویسنده ای به نام داوید میلر را استخدام می کند و یک ماه به وی فرصت می دهد تا داستانی دربارهٔ قاتل بنویسد. داوید میلر، به همراه خانوادۀ خود، دوفر و همسر جوانش راهی کلبه ای کوهستانی می شود تا کارش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. اما خیلی زود به اشتباه خود پی می برد. اکنون دیگر هیچ راهی ندارد جز آنکه با ترس های خود دست وپنجه نرم کند، عزمش را جزم کند و به نبردی مهلک با شیطان برود. جنگل سایه ها ما را وارد دنیایی از جنون و دیوانگی می کند.

کتاب جنگل سایه ها

فرانک تیلیه
فرانک تیلیه (به فرانسوی: Franck Thilliez) نویسندهٔ فرانسوی رمانهای پلیسی، زاده سال ۱۹۷۲ در شهر انُسی است. او نویسنده رمانهای اناق مردگان، سوگواری عسل، جنگل سایه‌ها، خاطره شبح، انگشتر موبیوس و شکستگی است. پس از موفقیت رمان اتاق مردگان او این فرصت را یافت تا کار کامپوتر را در شرکت سولا ک دانکرک (Sollac Dunkerque) رها کرده و همه وقت خود را صرف نوشتن رمانش "سندروم ای" کند که دراکتبر سال ۲۰۱۰ چاپ شد. این کتاب نخستین بخش از مجموعه‌ای است که به پدیدهٔ خشونت می‌پردازد. بخش دوم آن گاتاگ...
قسمت هایی از کتاب جنگل سایه ها (لذت متن)
همه چیز دور سرش شروع به چرخیدن کرد. کتی فقط توانست خودش را به دستشویی برساند تا بالا بیاورد. داوید که در آزمایشگاه مانده بود، با نگاهش دوفررا تیرباران می کرد. با عصبانیت گفت: «خدای من! این چه بازی مسخره ای است که راه انداخته اید؟ شما مریضید…؟ » دوفر پاسخ داد: «علم، علم. این خود طبیعت است که صحنه های عجیب وغریب را خلق می کند، نه انسان…» بیرون، در آخرین پرتوهای روشنایی روز، لاشه شش خوک در دومتری سطح زمین، از ته آویزان بود و درجات مختلف تجزیه جسد را نشان می داد. بعضی از لاشه ها تازه شروع به گندیدن کرده بودند. بقیه هم تکه پاره، تکیده و به وسیله خود استخوانها سوراخ سوراخ شده بودند. همگی پوشیده از شفیره های سفید کرم و لارو بود. گورستانی پر از لاشه های آویزان .