کتاب حال کاملا استمراری

Add More ~Ing To Your Life
(راهنمای عملی آرامش)
کد کتاب : 18061
مترجم :
شابک : 978-6226652155
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 13 مهر

معرفی کتاب حال کاملا استمراری اثر گبریل برنستین

در کتاب حال «کاملا استمراری» می خوانید که برای ایجاد یک تغییر ماندگار به چیزی بیش از 8 دقیقه تمرین عضلات شکم، آدامس نیکوریت یا رژیم غذایی سواحل جنوبی نیاز است. تغییر صحیح راه میانبر ندارد، بلکه نیاز به آمادگی و تعهد و (زمان حال) شما دارد. (زمان حال) شما راهنمای درونی شماست، الهام بخش شماست، بینش شماست و آن صدای دوست داشتنی در پشت ذهن شما است ،که شما را به یک منبع نامتناهی از مثبت بودن متصل می کند. من شما را به وسیله یک روش که اسم آن را معادله زمان حال گذاشته ام ،راهنمایی می کنم. باز اندیشی، به علاوه حرکت، به علاوه پذیرفتن، ضرب در 30 روز ،می شود تغییر. معادله زمان حال برنامه ای از فعالیت فیزیکی، مثبت اندیشی عمدی و تصورات خلاقانه است که طی 30 روز تکرار می شود. این برنامه می تواند الگو های تفکرات منفی را دور کند و تغییرات مثبت ایجاد کند .این چنین شما می توانید به سمت جلو پیش بروید و یک زندگی عالی داشته باشید. مزیت این معادله این است که در تمام مشکلات زندگی از آن استفاده کنید.

کتاب حال کاملا استمراری

گبریل برنستین
گبریل برنستین، زاده ی 1 نوامبر 1979، سخنران انگیزشی و نویسنده ای آمریکایی است. بیشتر فعالیت های او با موضوعاتی همچون عشق به خویشتن، بخشش و داشتن نگرشی کل نگرانه نسبت به معنویت است. برنستین در سال 2009 توسط نیویورک تامیز به عنوان یکی از «آموزگاران نسل آینده» انتخاب شد.
دسته بندی های کتاب حال کاملا استمراری
نکوداشت های کتاب حال کاملا استمراری
By opening up this book you are choosing to see life in a whole new perspective. Gabrielle unlocks the secrets to a happier, more fulfilled you and does so in a healthy, spiritual way. This book will transform the way you think about living
با گشایش این کتاب ، شما انتخاب می کنید که زندگی را با یک منظره کاملا جدید ببینید. گابریل اسرار یک فرد شادتر و کاملتر را فاش می کند. و این کار را با روشی سالم و معنوی انجام می دهد. این کتاب طرز تفکر در مورد زندگی را تغییر خواهد داد.
Amy Palmer

A decade ago, young women like Ms. Berstein might have been expected to chase the lifestyle of high-heels and pink drinks But now there is a new role model for New York's former Carrie Bradshaws well versed in self-help and New Age spirituality Ms. Bernstein is one of a circle of such figures...
یک دهه پیش خانم هایی مثل برنشتاین انتظار داشتند که سبک زندگی کفش های پاشنه بلند و نوشیدنی های صورتی را دنبال کنند اما امروزه الگوی جدیدی برای شخصیت های سابق نیویورک وجود دارد Carrie Bradshaws به خوبی در امر خودیاری و معنویت عصر جدید حضور دارد. خانم برنشتاین یکی از چنین چهره هایی است ...
New York Times New York Times

Gabrielle Bernstein is both a teacher and a storyteller, looking to the truth she’s found in her everyday experiences to mine the gold that is her gift to others
گابریل برنشتاین هم معلم است و هم داستان نویس ، به دنبال حقیقتی است که در تجربیات روزمره خود برای پیدا کردن طلایی که هدیه او به دیگران است ، یافت می شود.
Marianne Williamson

قسمت هایی از کتاب حال کاملا استمراری (لذت متن)
هدف این دوره یاد دادن معنای عشق نیست، چراکه عشق آموختنی نیست. بلکه هدف برداشت موانع آگاهی از حضور عشق است، عشقی که میراث فطری شماست دوره ای در معجزات.

همه ما، درست مثل الیسون، مواردی داشته ایم که به جای اینکه با حس زخم و درد خود روبه رو شویم، آن را مخفی کرده ایم. منشا درد شما ممکن است به اندازه الیسون واضح نباشد، حتی ممکن است نفهمید که چنین دردی وجود دارد. اما به شما قول می دهم که درد آنجاست، حتی اگر مدت زیادی از وجودش نگذشته باشد. هدف این فصل این است که به شما کمک کند زخم های خوب نشده را باز کنید تا بتوانید با هر احساس منفی ای که در طول این سالیان سرکوب کرده اید روبه رو شوید. متوجهم که این کار ممکن است برای شما تازگی داشته باشد.

گاهی، احساسات ما آن قدر عمیق دفن شده اند که باید به صورت فیزیکی، تکانی به آن ها بدهیم. یادتان باشد که ما حس هایمان را فقط در ذهن و دلمان حمل نمی کنیم، بلکه آن ها را به بدنمان هم آویزان کرده ایم. حالا، وقت آن است که از رقصیدن به دور احساسات دست برداریم.