کتاب حال کاملا استمراری

Add More ~Ing To Your Life
(راهنمای عملی آرامش)

مشخصات کتاب حال کاملا استمراری
مترجم : سید حسام فروزان
شابک : 978-6226652155
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 1 اسفند

معرفی کتاب حال کاملا استمراری اثر گبریل برنستین

این روزها، همه از زندگی در لحظه حرف می زنند و دم را غنیمت دانستن؛ اما واقعا چگونه باید در لحظه زندگی کرد؟ چه چیز ما را به شادی حقیقی می رساند؟ گابریل برنستین در کتاب «حال کاملا استمراری» برنامه ای عملی ارائه می دهد که می تواند «حال» ما را خوب کند. این برنامه در بازه های زمانی سی روزه تعریف شده است و ترکیبی است از مثبت گرایی، فعالیت بدنی سرخوشانه، مراقبه و نوشتن احوالات درونی به نحوی که لذت بردن از موهبت وجود را تجربه کنیم؛ برنامه ای کاربردی برای برقراری تعادل در زندگی و رها شدن از الگوهای منفی اندیشی. در این کتاب مفاهیم تازه ای خلق شده اند که تا به حال در جایی ندیده اید. گابریل برنستین یکی از پرچم داران نسل جدید مربیان معنوی است. او در مقام نویسنده، سخنران انگیزشی و مربی زندگی، برای جویندگان شادی و آرامش معنا خلق می کند و راه می گشاید. برنستین سخنرانی های بسیاری در سراسر جهان ارائه کرده و در فهرست بیست زن نام آور به انتخاب مجلهٔ فوربس قرار گرفته است.

این کتاب یک راهنمای عملی آرامش و خوشبختی بوده که مناسب برای تمام جویندگان آرامش، نوشته گابریل برنستین" سخنران انگیزشی و مربی زندگی می باشد او با ارائه برنامه ای عملی و کاربردی طی سی روز که دربرگیرنده مثبت گرایی، فعالیت بدنی سرخوشانه، مراقبه و نوشتن احوالات درونی بوده به شما کمک می کند تا در لحظه زندگی کنید و از موهبت وجودی خود لذت ببرید. در نتیجه با مطالعه این کتاب از الگوهای منفی اندیشی رهایی یافته و به تعادل و شادی حقیقی در زندگی شخصی و اجتماعی تان خواهید رسید و...

کتاب حال کاملا استمراری

گبریل برنستین
گبریل برنستین، زاده ی 1 نوامبر 1979، سخنران انگیزشی و نویسنده ای آمریکایی است. بیشتر فعالیت های او با موضوعاتی همچون عشق به خویشتن، بخشش و داشتن نگرشی کل نگرانه نسبت به معنویت است. برنستین در سال 2009 توسط نیویورک تامیز به عنوان یکی از «آموزگاران نسل آینده» انتخاب شد.
دسته بندی های کتاب حال کاملا استمراری
قسمت هایی از کتاب حال کاملا استمراری (لذت متن)
هدف این دوره یاد دادن معنای عشق نیست، چراکه عشق آموختنی نیست. بلکه هدف برداشت موانع آگاهی از حضور عشق است، عشقی که میراث فطری شماست دوره ای در معجزات.

همه ما، درست مثل الیسون، مواردی داشته ایم که به جای اینکه با حس زخم و درد خود روبه رو شویم، آن را مخفی کرده ایم. منشا درد شما ممکن است به اندازه الیسون واضح نباشد، حتی ممکن است نفهمید که چنین دردی وجود دارد. اما به شما قول می دهم که درد آنجاست، حتی اگر مدت زیادی از وجودش نگذشته باشد. هدف این فصل این است که به شما کمک کند زخم های خوب نشده را باز کنید تا بتوانید با هر احساس منفی ای که در طول این سالیان سرکوب کرده اید روبه رو شوید. متوجهم که این کار ممکن است برای شما تازگی داشته باشد.

گاهی، احساسات ما آن قدر عمیق دفن شده اند که باید به صورت فیزیکی، تکانی به آن ها بدهیم. یادتان باشد که ما حس هایمان را فقط در ذهن و دلمان حمل نمی کنیم، بلکه آن ها را به بدنمان هم آویزان کرده ایم. حالا، وقت آن است که از رقصیدن به دور احساسات دست برداریم.