کتاب سوء قصد

Without Fail
جلد ششم از سری کتاب های جک ریچر

مشخصات کتاب سوء قصد
مترجم :
شابک : 978-600182158-5
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 544
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2002
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

نامزد دریافت جایزه ی Dilys Award

نامزد دریافت جایزه ی Ian Fleming Steel Dagger Award

معرفی کتاب سوء قصد اثر لی چایلد

قسمت ششم از سری کتاب ­های جک ریچر، نوشته ­ی لی چایلد، که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد،
خانم جوانی که به تازگی به سمت فرمانده ا­ی سرویس امنیتی معاون رئیس جمهور، منصوب شده، از جک ریچر می­ خواهد، نفوذپذیری تیم امنیتی را مورد آزمایش قرار دهد. پس از گذشت چند روز ریچر به کمک یکی از همکاران سابقش نقاط ضعفی از آن­ ها می­ یابد که باعث نگرانی­شان می­ شود.
ماجرای نامه­ های تهدید­آمیزی که اخیرا روی میز معاون رئیس ­جمهور قرار می گیرد، با او در میان می ­گذارند و تقاضای همکاری و مشاوره می کنند. ریچر با قبول پیشنهاد آن ­ها به جنگ قاتلین بالفطره ­ای می­ رود که برای ترور معاون رئیس­ جمهور از ارتکاب هیچ جنایتی فروگذار نمی کنند.

کتاب سوء قصد

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...