کتاب وفای زن و داستان های دیگر

Somerset collected stories
کد کتاب : 2076
مترجم :
شابک : 978-9642575909
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 382
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1940
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 29 دی

معرفی کتاب وفای زن و داستان های دیگر اثر ویلیام سامرست موآم

کتاب وفای زن، مجموعه داستانی ویژه از داستان نویس و نمایشنامه نویس سرشناس انگلیسی، ویلیام سامرست موآم است. این کتاب شامل یازده داستان کوتاه و بلند است.
وفای زن که عنوان کتاب از آن برگرفته شده ، داستان خیانت زنی به شوهرش بعد از شانزده سال زندگی عاشقانه است. موآم در این داستان زنان را به شدت بی وفا، هوس باز و غیرقابل اعتماد معرفی کرده است.
داستان گویی های ویلیام سامرست موآم (William Somerset Maugham)، در این اثر بسیار جذاب و ماهرانه است. تعلیق به خوبی در اغلب این داستان ها حفظ شده است. علاوه بر اینکه به شکلی روان و با ضرباهنگی مناسب پیش می روند مخاطب را خط به خط با خود تا پایان داستان هدایت می کنند. شخصیت ها اغلب چند لایه و غیرقابل پیش بینی اند. نویسنده از آرایه هایی چون تشبیه و استعاره هنرمندانه بهره برده است. توصیفات جزئی او از نحوۀ سلوک و رفتار شخصیت ها در جهت رازگشایی و پرده برداری از درونیات آن ها بسیار موثر و به جا افتاده است.

کتاب وفای زن و داستان های دیگر

ویلیام سامرست موآم
ویلیام سامرست موآم، زاده ی 25 ژانویه ی 1874 و درگذشته ی 16 دسامبر 1965، نویسنده ی داستان کوتاه، نمایشنامه نویس و رمان نویس انگلیسی بود. او به دفعات در دهه ی 1930 نام خود را به عنوان پردرآمدترین نویسنده مطرح کرده است. موآم پس از درگذشت والدینش در سن ده سالگی، توسط عموی نه چندان خوش اخلاق خود بزرگ شد. او که دوست نداشت مانند سایر اعضای خانواده، وکیل شود، حرفه ی پزشکی را برای خود برگزید اما اولین رمانش، چنان موفقیتی برایش به ارمغان آورد که بی درنگ پزشکی را رها کرد تا به نویسنده ای تمام وقت تبدیل ...