کتاب ویلا

Willa of the Wood
(جنگجوی کوچک بیشه)
کد کتاب : 22828
مترجم : پریا پورمند
شابک : 978-6004624398
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 364
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 12 خرداد

نامزد بهترین کتاب کودک و نوجوان گودریدز سال 2018

معرفی کتاب ویلا اثر رابرت بیتی

ویلا، دختری از مردمان جنگل، نیمه شب به روستایی پا می گذارد که مردمانش به بومیان حمله کرده اند تا زمین های جنگلی را تصرف کرده، آن را برای زندگی آماده کنند.
کسی به اسم پاداران رهبری قبیله را به عهده دارد که شب ها گروهی از بچه ها را برای شکار می فرستد اما نه شکار حیوانات! آن ها در جاهایی که روستاییان حضور نداشته باشند، به دنبال هر چیز ارزشمندی می گردند. چیزی که بیشتر از همه پاداران را خوشحال می کند اسکناس و سکه است. ویلا باید خودش را به پاداران و بقیه ی مردم قبیله ثابت کند وگرنه تنبیه می شود و جانش در خطر می افتد. حالا ویلا، دخترکی شب گرد اهل کوهستان مه آلود بزرگ، بهترین دزد قبیله اش است. در سایه های شب، یواشکی به خانه ی روزگردها می رود و چیزهایی را می دزدد که آن ها به خاطر گم شدنشان دلتنگ نمی شوند. کار خطرناکی است زیرا روزگردها هرکسی را که نمی شناسند، می کشند؛ اما ویلا حاضر است برای جلب رضایت پاداران هر کاری بکند.

کتاب ویلا

رابرت بیتی
رابرت بیتی، نویسنده ی آمریکایی است. بیتی به همراه همسر و سه دخترش در کارولینای شمالی زندگی می کند و اعضای خانواده اش در خلق و ویرایش داستان ها به او کمک می کنند. بیتی قبل از تبدیل شدن به نویسنده ای تمام وقت، یکی از پیشگامان فناوری رایانش ابری، موسس و مدیر شرکت پلکس و یکی از مدیران مجله ی Narrative بوده است. گفتنی است که او در سال 2007 به عنوان کارآفرین برتر سال انتخاب شد.