کتاب هایدگر و مسیحیت

Heidegger and Christianity
کد کتاب : 24063
مترجم :
شابک : 978-6002533272
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 تیر

معرفی کتاب هایدگر و مسیحیت اثر جان مک کواری

صدای ناقوس و مفهوم زمان، همیشه ذهنم را به خود مشغول می کردند. وقتی 18 ساله بودم، مردی روحانی کتابی از فرانتس برنتانو، فیلسوف مشهور، به من هدیه داد که دربار? معنی های مختلف وجود در اندیش? ارسطو بود. دو سال بعد به دانشگاه رفتم تا الاهیات بخوانم اما به کلاس های فلسفه هم می رفتم. پدرم و دیگران انتظار داشتند کشیش بشوم، اما کشش فلسفه شدید بود و من از همان سال ها زندگی ام را وقف فلسفه و تفکر کردم.
من روزی خواهم مرد، و شاید در نزدیکی همان نیمکتی به خاک سپرده شوم که بر آن می نشستم و به صدای ناقوس کلیسا گوش می سپردم. اما گمان می کنم اندیشه هایم، از خاکی که جسم مرا دربر خواهند گرفت، فراتر بروند.
کتابی از جان مک کواری، الاهیات دان و فیلسوف اسکاتلندی، صاحب چندین دکترای افتخاری در الاهیات و ادبیات از دانشگاه های انگلستان و عضو آکادمی بریتانیا.

کتاب هایدگر و مسیحیت

جان مک کواری
جان مک کواری (2007-1919) یک متکلم، فیلسوف و کشیش انگلیسی بود. او نویسنده اصول الهیات مسیحی (1966) و عیسی مسیح در اندیشه نو (1991) بود. تیموتی Bradshaw ، در نگارش کتابچه راهنمای متکلمان آنگلیکن، مک کواری را به عنوان "بی تردید برجسته ترین متکلم منظمی آنگلیکنیسم در نیمه دوم قرن بیستم" توصیف کرد.
دسته بندی های کتاب هایدگر و مسیحیت