کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی

Idea Formation and Development
کد کتاب : 27161
شابک : 978-6006016047
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 108
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

معرفی کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی اثر محمدحسین نیرومند

کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی: دستورالعمل های ایده یابی و پرورش تالیف: محمدحسین نیرومند، در باره روش ایجاد ایده یابی است.
کتاب فیل آبی تلاش می کند راهکارهای تولید و پرورش ایده در حوزه هنر را به صورت مستند همراه با نمونه ارائه دهد. در کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی: دستورالعمل های ایده یابی و پرورش به مسیرهای ایده یابی و اینکه نشانه چیست و مراحل قابل رویت افکار چیست، پرداخته است و همچنین در دو فصل به ایده پروری و قاعده ها، قاعده تلفیق، قاعده همجواری، قاعده جانشینی و اصل بزرگنمایی و قاعده حذف و تمامی قواعد و اصل هایی که ما را به ایده پروری نزدیک می کند را معرفی کرده است.

کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی

محمدحسین نیرومند
محمدحسین نیرومند متولد 1343ـ مشهد، لیسانس طراحی صنعتی، دانشگاه تهران، ایران. از جمله فعالیت های وی می توان به: ـ مدیر مسئول کیهان کاریکاتور 1381 ـ 1371، ـ مدیریت گروه جوان طرح و برنامه شبکة دو سیما1380 ـ 1375، ـ مدیر سابق گروه طرح و برنامه شبکه دو سیما .، ـ کتاب طنز مصور (مجموعة آثار)/1366. ـ تألیف دهها مقاله در ارتباط با آموزش کاریکاتور در کیهان کاریکاتور. ـ تألیف مقالات در روزنامه کیهان (مطالب روز). ـ سخنرانی در تعدادی از مجامع فرهنگی (با موضوع کاریکاتور). ـ دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان ، ن...
دسته بندی های کتاب دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی