کتاب پله پله تا اوج

Steps to the Top
از مراحل ارائه شده در این کتاب برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید
کد کتاب : 28932
مترجم :
شابک : 978-9643110956
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 1985
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 16
زودترین زمان ارسال : 25 خرداد

معرفی کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار

"پله پله تا اوج" کتابی است از "زیگ زیگلار" که می توانید "از مراحل ارائه شده در این کتاب برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید". آنچه انسان بخاطرش آفریده شده، کامیابی و کمال است؛ اما برای دستیابی به این مهم، به برنامه ای مدون و مسیری مشخص احتیاج دارد. "پله پله تا اوج" اثری است انگیزشی که با زبان ساده و قابل دسترس خود، به دنبال کمک به انسان هایی است که خواستار نجات دادن خود از چنگال پلید ناامیدی و غم هستند. "زیگ زیگلار" به شما کمک می کند تا بتوانید بار دیگر به خود قدرتمند درونتان اعتماد کنید و به یک زندگی مملو از موفقیت امیدوار شوید.
مخاطب این کتاب، زن و مرد و پیر و جوانند! هیچ محدودیتی برای هدفمند شدن وجود ندارد و "زیگ زیگلار" اینجاست تا گنجینه ای از راهکار را برای رسیدن به اهداف به شما ارائه کند. او در این اثر مجموعه ای از راهکارهای اصلی برای کامیابی و پیشرفت را معرفی می کند که در هر بخش با تکیه بر قدم های قابل انجام و نمونه های خاص از تجربه های حقیقی، خوانندگان را "پله پله تا اوج" راهنمایی می کند. ابزارهایی که "زیگ زیگلار" از آن ها بهره می برد، راهکارهایی مبتنی بر نگرش، انتخاب، جرات، اهداف، چگونگی امور، عشق و پشتکار هستند و با خواندن هر قسمت، تمرین و تکرار آن در ذهن و سپس عملی کردن مراحل، دیری نمی پاید که خود را در اوج قله ی موفقیت خواهید یافت. آیا شما آماده هستید تا تلاش برای موفقیت را آغاز کنید و سختی های کمین کرده در مسیر رسیدن به کامیابی را با توصیه های "زیگ زیگلار" یک به یک از میان بردارید؟

کتاب پله پله تا اوج

زیگ زیگلار
هیلاری هینتون "زیگ" زیگلار زاده ۶ نوامبر ۱۹۲۶ و درگذشته ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ ، نویسندهٔ آمریکایی و فروشنده حرفه‌ای بود.
دسته بندی های کتاب پله پله تا اوج
قسمت هایی از کتاب پله پله تا اوج (لذت متن)
برای یک احساس بیش از سایر احساسها ترانه ها خوانده، شعرها سروده و قلبها شکسته شده است. این احساس، عشق است. من فکر می کنم که ما عشق را بیش از حد اسرارآمیز کرده ایم، راستش من معتقدم که عشق آموختنی است. بله، آموختن عشق ورزی با آموختن دوچرخه سواری فرق دارد، اما عشق آموختنی است و برای همین است که عده ای در درس عشق رد می شوند. آنها هرگز عشق ورزی نیاموخته اند. در اینجا پیشنهادی دارم. اوقات لذت بخش زندگی را برای فرصتهای خاصی کنار نگذارید. قسمت کردن آن با دیگران را فرا بگیرید. بگذارید که همسر شما بداند شما از قسمت کردن اوقات لذت بخش زندگی لذت می برید، فقط به دلیل با کارهایی را که هر دو از انجام دادن آنها لذت می برید، بیابید. مثلا پیاده روی، بازی تنیس، گلکاری، قایقرانی یا حتی ماشین شویی. نکته مهم این است که شما اوقات لذت بخش خود را دو جانبه قسمت کنید.