کتاب صدای مردگان

Dead Voices
کد کتاب : 29925
مترجم :
شابک : 978-6004627016
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3

معرفی کتاب صدای مردگان اثر کاترین آردن

کتاب «صدای مردگان» ادامه ی داستانی است که پیش از آن نوشته شده و با هیجانات و اتفاقات شکه کننده ی زیاد همراه است .در داستان "صدای مردگان" ، الی ، کوکو و برایان ،که دوستانی صمیمی هستند، آماده ی گذراندن یک تعطیلات راحت در زمستان برای اسکی به همراه والدین خود در تفرجگاه کوه هملوک می شوند. این در حالی است که به تازگی از داستان مترسک های شوم و مرد خبیث جان سالم به سر برده اند . وقتی در تعطیلات به هستند، طوفان و برف شروع می شود و باعث می شود تا برق قطع و وصل شود، هوا به شدت سرد می شود و در نهایت این سه دوست کاری به جز کنار آتش نشتن و نوشیدن شکلات داغ و بازی کردن بازی های رومیزی ندارند. اولی ، کوکو و برایان مصمم هستند که از برف بهترین استفاده را بکنند ، اما اتفاقات عجیب و غریب همچنان ادامه دارد. کوکو متقاعد شده است که یک شبح دیده است و اولی در مورد دختران سرمازده که درخواست کمک می کنند ، کابوس می بیند. سپس آقای ولاند ، یک شکارچی ارواح مرموز ، در میان طوفان برای تحقیق در مورد مکان های نفرین شده از راه می رسد. اولی ، کوکو و برایان می خواهند به او اعتماد کنند ، اما ساعت اولی که زمانی آن ها را از شر انسان خندان نجات داده بود ، یک پیام احتیاطی جدید برایشان می فرستد: مراقب باش. با کمک آقای ولند ، اولی ، کوکو و برایان در کوه هملوک با صدای مردگان تماس می گیرند. شاید ارواح به کمک آن ها احتیاج داشته باشند ،یا شاید همه ی ارواح قابل اعتماد نیستند یا نباید به آن ها اعتماد کرد .

کتاب صدای مردگان

کاترین آردن
کاترین آردن (متولد 1987) یک رمان نویس آمریکایی است که بیشتر به خاطر سه گانه وینترنایت شناخته می شود.آردن در آستین بدنیا آمده و هم اکنون در ورمونت ساکن است. او قبل از دبیرستان قبل از بازگشت به ورمونت ، یک سال را در مسکو گذراند.او در کالج میدبوری شرکت کرد و در سال 2011 با مدرک زبان روسی و فرانسوی فارغ التحصیل شد.اولین رمان او The Bear and Nightingale در سال 2017 منتشر شد و پس از آن The Girl in the Tower در سال 2018 و The Winter of the Witch در سال 2019.او همچنین رمانی برای کودکان، بنام «م...
نکوداشت های کتاب صدای مردگان
★ “Arden handily transforms the haunted house story into something much richer, scarier, and more sinister. . . Middle-graders who thrill to spooks and scares will find plenty (maybe even more than they bargained for!) here.”
"آردن داستان خانه خالی از سکنه را به راحتی به چیزی بسیار غنی تر ، ترسناک تر و شوم تبدیل می کند. . . کودکان و نوجوانانی که به دنبال کتاب های هیجان انگیز و ترسناک هستند ، در این جا چیزهای زیادی (شاید حتی بیشتر از چانه زنی!) پیدا خواهند کرد. "
Booklist Booklist

“Arden's high scare factor, richly drawn mountain setting, relevant themes of loss and belonging, and vividly eerie descriptions evoke the very best of horror for this age set.”
"در این داستان عامل بسیار ترسناک آردن ، کوهستان بسیار کشیده ، موضوعات مربوط به از دست دادن و تعلق و توصیفات کاملا وهم آور است .بهترین حس ترسناک بودن را برای این مجموعه سنی به ذهن متبادر می کند."
Kirkus Reviews, starred review

قسمت هایی از کتاب صدای مردگان (لذت متن)
الی گفت:(نه. یه چیزی درباره تخت و آینه.) به طرف پنجره رفت و پرده را کنار زد. کوکو، که هنوز جایش روی تخت بالایی امن بود، به دنیای بیرون چشم دوخت. هوای بیرون به نظرش سرد می آمد. و سفید. و برفی. برف به تندی شب قبل می بارید. باد در میان ردیف های تله اسکی آواز می خواند: انگار سر تا سر کوه ویولنی غول پیکر بود. تا باد بند نیاد خبری هم ار اسکی نیست الی پرده را رها کرد و اندوهگین گفت:(تا وقتی باد این قدر شدیدیه، نمیتونن از تله اسکی ها استفاده کنن...