کتاب سه قانون عملکرد برای بهینه سازی کارایی

The Three Laws of Performance
کد کتاب : 34954
مترجم :
شابک : 978-6003360372
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 306
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 19 آذر

معرفی کتاب سه قانون عملکرد برای بهینه سازی کارایی اثر استیو زافرون

کتاب «سه قانون عملکرد برای بهینه سازی کارایی» The Three Laws of Performance «استیو زافرون» و «دیو لوگان» سال 2009 منتشر شده است. این اثر یکی از کتاب های معروف و برجسته ی سال های اخیر درباره ی نحوه ی رهبری است که در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته است. این کتاب طی سه بخش «سه قانون در عمل»، «بازنویسی آینده ی رهبری» و «استاد شدن در بازی عملکرد» موضوعات مربوط به رهبری، افزایش بهره برداری و تغییر و دگرگونی را توضیح می دهد. این کتاب در مورد کارایی و سه قانون حاکم بر آن صحبت می کند که طی قانون اول آن به سوال چرا افراد کاری را می کنند که به آن مشغول اند؟ پاسخ می دهد و ابزار لازم برای نفوذ به درون مسئله و حل آن را در اختیار خواننده قرار می دهد.
کتاب «سه قانون عملکرد برای بهینه سازی کارایی» با زبانی ساده نوشته شده است و افراد علاقه مند به حوزه ی مدیریت و ارتقا مهارت های اجتماعی می توانند از آن استفاده کنند. «استیو زافرون» و «دیو لوگان» در نوشتن این کتاب مثال ها و تجربیات قابل لمس را ذکر کرده اند به همین دلیل خواننده به راحتی می تواند به مقصود آن ها برسد و از آن ها درس بگیرد. «استیو زافرون» و «دیو لوگان» در این اثر از مقالات و کتاب های گوناگون دیگر که درباره ی رهبری و مدیریت به نگارش درآمده اند نیز صحبت می کنند و تجربیات شرکت های موفق دیگر همچون ریباک را هم بیان می کنند تا افراد به درک درستی از رهبری برسند.

کتاب سه قانون عملکرد برای بهینه سازی کارایی

استیو زافرون
استیو زافرون مدیر عامل گروه وانتو، یک شرکت مشاوره جهانی است که برای ارتقا. عملکرد سازمانی اقدامات گسترده ای را طراحی و اجرا می کند. زافرون با بیش از سیصد سازمان در بیست کشور ابتکارات اصلی شرکت را هدایت کرده است.