کتاب زنی در کیمونوی سفید

The Woman in the White Kimono
کد کتاب : 35056
مترجم :
شابک : 978-6004613422
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 364
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 تیر

معرفی کتاب زنی در کیمونوی سفید اثر آنا جونز

قبل از هر چیز راجع به نویستده کتاب یعنی «آنا جونز» باید گفت که او روزنامه نگاری در رشته رادیو و تلویزیون را تجربه کرده و بیش از بیست سال در زمینه هنرهای خلاق کار کرده است. «زنی در کیمونوی سفید» اولین اثر داستانی او است.

در این کتاب شما با یک داستان فوق العاده از ابتدا تا انتها مواجه خواهید شد. در حالی که شگرد های داستان نویسی جونز شما را غافل گیر خواهد کرد در عین حال ماجرایی که روایت می کند بشدن شما را احساساتی خواهد کرد و حتی شاید اشک شما را نیز درآورد.از حقایقی سخت شما را در این داستان مطلع خواهد کرد. درباره همه نوزادانی که در یک دوره بخصوص بین مردان آمریکایی و زنان ژاپنی به دنیا آمده اند.

«زنی در کیمونوی سفید» از آن دست کتاب ها است که می خواهید بیدار بمانید و به خواندن ادامه دهید تا بفهمید چه اتفاقی می افتد. اگر به فرهنگ ژاپن علاقه مند هستید این کتاب در بستر داستانی جذاب می تواند شما را با فرهنگ غنی این مردمان نیز آشنا کند.

گفتنی است، این کتاب توسط الهام شریف به فارسی برگردانده شده و چاپ اول آن به واسطه انتشارات کتاب کوله پشتی در سال 1399 وارد بازار کتاب شده است.

کتاب زنی در کیمونوی سفید

نکوداشت های کتاب زنی در کیمونوی سفید
A well-researched piece of historical fiction, loosely inspired by the military experience of the author's father, that shines a light on a dark chapter of Japanese history that will be unfamiliar to many readers.
یک قطعه داستان تاریخی به خوبی تحقیق شده ، الهام گرفته از تجربیات نظامی پدر نویسنده ، که نوری را بر فصلی تاریک از تاریخ ژاپن می تاباند که برای بسیاری از خوانندگان ناشناخته خواهد بود.
Booklist Booklist

قسمت هایی از کتاب زنی در کیمونوی سفید (لذت متن)