کتاب زنی در کیمونوی سفید

The Woman in the White Kimono
کد کتاب : 35056
مترجم :
شابک : 978-6004613422
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 364
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1

معرفی کتاب زنی در کیمونوی سفید اثر آنا جونز

ژاپن سال ۱۹۵۷: ازدواج قراردادی نائوکو ناکامورای هفده ساله با شریک تجاری پدرش وضعیت خانواده اش را در جامعه سنتی ژاپن مستحکم می کرد. اما نائوکو عاشق مرد دیگری شده بود - یک ملوان آمریکایی، یک خارجی - و ازدواج با او برای کل خانواده شرمساری بزرگی بود. وقتی فهمیدند نائوکو از ملوان باردار است، رسوایی بزرگی به بار آمد و او را مجبور به انتخابی باورنکردنی کردند، انتخابی که پیامد ان تا نسل ها ادامه یافت.

آمریکا، هم اکنون: توری کواک در حال مراقبت از پدر در حال مرگش نامه ای پیدا می کند که حاوی رازی تکان دهنده است، رازی که هرآنچه درباره ی پدرش، خانواده اش و خودش می دانست زیر سوال می برد. توری به قصد کشف حقیقت نهفته در آن نامه رهسپار سفری به آن سوی کره ی زمین، به دهکده ای ساحلی در ژاپن می شود. جایی که باید در آن با شیاطین گذشته روبرو شود تا راه برای رهایی از بند آنها هموار کند.

زنی در کیمونوی سفید با نثری گیرا و الهام از داستان های حقیقی دوران سخت و کمتر شناخته شده ی تاریخ ژاپن و آمریکا، پرتره ی خیره کننده ی دو زن را به تصویر می کشد. یکی در کشاکش قلب و فرهنگش از هم گسست و دیگری در کشف معنای حقیقی خانه و خانواده عازم سفری حیرت انگیز شد.

کتاب زنی در کیمونوی سفید