کتاب قطب نمای برنجی

The Brass Compass
کد کتاب : 36473
مترجم :
شابک : 978-6004613262
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 364
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 29 مرداد

برنده ی جایزه ی INDIE READER DISCOVERY AWARD در سال 2017

برنده ی جایزه ی READERS' FAVORITE SILVER MEDALIST در سال 2019

معرفی کتاب قطب نمای برنجی اثر الن باتلر


کتاب قطب نمای برنجی که با الهام از رویدادهای واقعی است توسط الن باتلر، نوشته شده است. داستان آن ماجراهای جاسوسی زنی شجاع را شرح می دهد/
یک جاسوس زیبای آمریکایی به درون شب فرار می کند. ، او باید بتواند به تنهایی با تکیه بر عقل خود زندگی کند تا از دستگیری ها فرار کند و به امنیت نیروهای متفقین برسد.
لیلی سنت جیمز در سفر به قاره ی اروپا بزرگ شد و در حین رفتن زبانهای زیادی را را یاد گرفته است. در سال 1938 ، مرگ ناگهانی مادرش وی را به واشنگتن دی سی برگرداند و پس از بمب گذاری در پرل هاربر ، لیلی مورد توجه دفتر خدمات استراتژیک (OSS) قرار می گیرد. دانش و تسلط او بر زبان های آلمانی ، فرانسوی و ایتالیایی او را به عنوان یک عامل عالی OSS تبدیل کرده و در یک اقدام سریع او به عنوان یک پرستار بچه در خانه ی یک سرهنگ مهم ارتش آلمان قرار داده می شود ، جایی که او می تواند برای متفقین اطلاعات جمع کند. بعد از اینکه تماس او با رابطانش قطع می شود ، او یک سفر دیرهنگام انجام می دهد تا بتواند به رابط درجه ی دومش دست پیدا کند اما می فهمد که او را گرفته اند و دارند باجویی می کنند. او با حمل اوراق هویت جعلی شناسایی ، که اکنون خطرناک است ، و یک کارتریج فیلم کوتاه با اطلاعات حیاتی استراتژیک ، به یک شب سرد زمستانی می پیوندد. برای زنده ماندن ، لیلی باید از طریق راهی مملو از خطر ، اطلاعات را به دست فرانسه تحت کنترل متفقین برساند.

کتاب قطب نمای برنجی

الن باتلر
الن باتلر رمان نویس پرفروشی است که با نوشتن تعلیق تحسین شده و رمان های عاشقانه برنده جایزه در ماه مه - اولین معمای کارینا کاردینال ، در مورد یک لابیست باهوش دی سی با ذکاوت تیز، و کنجکاوی برای رقابت با جسیکا فلچر، شد. کنجکاوی کارینا او را یکی پس از دیگری به سمت ماجراجویی سوق می دهد که گاهاً خود یا کسانی را که دوست دارد به خطر بیندازد. الن همچنین نویسنده تعلیق تاریخی پرفروش، قطب نما برنجی در مورد یک جاسوس زیبای آمریکایی است که پوششش در پشت خطوط دشمن دمیده شده است. او به شب فرار می کند و به تنها...
نکوداشت های کتاب قطب نمای برنجی
The Brass Compass should rank as one of the best books of the decade!
قطب نمای برنجی باید به عنوان یکی از بهترین کتاب های دهه شناخته شود!
D'tale Magazine

The Brass Compass" is a thoroughly riveting read from beginning to end.
قطب نمای برنجی داستانی پر از پیچ و خم از ابتدا تا انتها است.
Midwest Book Review

قسمت هایی از کتاب قطب نمای برنجی (لذت متن)
گرمای دویدن از بدنم رفته بود و همین طور که موقعیت را می سنجیدم، دستانم را ها می کردم تا گرمشان کنم. هیچ راهی نبود که بتوانم به خانهٔ آن نازی بازگردم. حتی اگر هنوز متوجه غیبت من نشده بودند و سوءظن هم به وجود نیامده بود، بازهم به وضوح این احتمال وجود داشت که با طلوع خورشید، اس اس در خانهٔ اوبرست را بزند و اجازهٔ ورود بخواهد. باید فرض می کردم حتی اگر لنز هم نام مرا به آنها نداده، اتو این کار را کرده است یا آن قدر شکنجه اش می کنند تا اسم مرا لو دهد. خودکشی لنز امنیت مرا تضمین نمی کرد. درنهایت، اس اس یا حتی بدتر از آن، گشتاپو، کوچک ترین احتمال را مبنی بر اینکه اوبرست به یک جاسوس در خانهٔ خود جا داده باشد پیگیری می کردند؛ به خصوص باتوجه به مهمان های اخیری که به خانه اش آمده بودند؛ ازجمله وزیر تسلیحات و جنگ یعنی آلبرت اشپر به همراه تعدادی از افسران ارتش و چند کاپیتان نیروی دریایی.