کتاب انتظارش را نداشتم

Didn't See That Coming
چطور وقتی دنیایتان از هم می پاشد زندگی را دوباره از سر بگیرید
کد کتاب : 35923
مترجم :
شابک : 978-6004614290
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 156
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 1 تیر

داره فاجعه می آد!
Didn't See That Coming
(دختر، خودت را جمع و جور کن)
کد کتاب : 39336
مترجم :
شابک : 978-6222206765
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 1 تیر

معرفی کتاب انتظارش را نداشتم اثر ریچل هالیس

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز
ترس غم و اندوه، از دست دادن، خیانت. ریچل هالیس همه ی این چیزها را تجربه کرده است ، و او می داند که شما هم چنین چیزهایی را دارید. حالا او تو را به آن طرف ماجرا می برد.
ریچل هالیس ، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز با شوخ طبعی خاص خود ، صداقت صمیمانه و داستان های صمیمی ای از زندگی واقعی خود ، به خوانندگان نشان می دهد که چگونه از لحظات سخت زندگی برای کسب تجربه های یادگیری استفاده کرده و از ارزشی که این تجربیات دارند حداکثر بهره را ببرند.
ریچل هالیس شما را می بیند. همانطور که میلیون ها خواننده ی پرفروش ترین کتابهای او "صورتت را بشور دختر" و "شرمنده نباش دختر" در نیویورک تایمز ، ، در همایش های او شرکت کرده و او را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند. او همچنین می خواهد شما را متحول کند.
وقتی صحبت از "فصول سخت" زندگی می شود - مرگ یکی از عزیزان ، طلاق ، از دست دادن شغل - وقتی غم و عدم اطمینان بر روزهای شما مسلط می شود ، تغییر دادن اوضاع غیرممکن به نظر می رسد. به خصوص وقتی همانطور که کتاب انتظارش را نداشتم نشان می دهد ، هیچ کس نمی خواهد آینده خود را به طور کامل تنظیم کند. اما ، همانطور که ریچل می نویسد ، این به شما بستگی دارد که چگونه درد خود را تحمل می کنید - می توانید با تغییر جهت به سمت بهتر ، یاد بگیرید و رشد کنید ، و یا در همان جایی که هویتتان در دردتان ریشه دوانده گیر کنید.
از نظر ریچل ، زندگی ای که به خوبی زیسته شود یکی از اهداف است که فقط بر موارد ضروری متمرکز است. این یک کتاب کوچک در مورد احساسات بزرگ است: الهام بخش ، الهام بخش ، و یک لنگر که نشان می دهد تاریکی می تواند با زیبایی همزیستی داشته باشد.

کتاب انتظارش را نداشتم

ریچل هالیس
ریچل هالیس، زاده ی 9 ژانویه ی 1983، سخنران انگیزشی، وبلاگ نویس و نویسنده ی آمریکایی است. کتاب خودپروری او با عنوان «خودت باش دختر» بیش از هفده هفته در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار داشته است.
قسمت هایی از کتاب انتظارش را نداشتم (لذت متن)
بیایید از اولین مورد شروع کنیم، هویتی داشتید که از شما گرفته شده است، چند سال پیش در مراسمی برای بنیاد یگان ویژه نیروی دریایی در حال س خنرانی بودم و افتخار ملاقات با برخی از خانواده های ستاره طلایی را داشتم. اگر نمیدانید خانواده های ستاره طلایی چه کسانی هستند باید برایتان توضیح بدهم، آنها کسانی هستند که عزیزی را حین خدمت نظامی از دست داده اند. مراسم آن روز به احترام پنجاه زنی برگزار می شد که عزیزشان را در خدمت از دست داده بودند. در این سالها با ارتش بسیار همکاری کرده ام؛ آنها گروهی هستند که بسیار دوستشان دارم، ما در این بنیاد روی اقدامات بشردوستانه تمرکز داریم.

می توانم به شما بگویم که چرا چنین اتفاقی برایتان افتاد، اما وقتی در چنین زمینه ای صحبت از هویتتان می شود از شما می خواهم که خوب به حرف هایم گوش کنید. شما | هنوز هم همسر او هستید. هنوز هم مادر او هستید. هنوز هم از اعضای با ارزش یک تیم هستید. هنوز هم یک ورزشکار فوق العاده هستید. هنوز هم یک دوست عالی هستید. دلیل نمیشود فقط به این خاطر که آنچه شما را به این هویت متصل می کرد از | بین رفته است، نقشی که بر عهده داشتید هم از بین برود و از شما گرفته شود. کسی نمی تواند هویتتان را از شما بگیرد. شما یک همراه عالی و دوست داشتنی هستید، حتی اگر دوستتان با شما قطع رابطه کرده باشد. فقط به این خاطر که او نفهمیده شما چه آدم خاصی هستید دلیل نمی شود که از فوق العاده بودن شما کم شود. متوجه نیستید؟ هویت به طور تحت اللفظی یعنی کسی که هستید و این خود شما هستید که باید انتخابش کنید.