کتاب انتظارش را نداشتم

Didn't See That Coming
چطور وقتی دنیایتان از هم می پاشد زندگی را دوباره از سر بگیرید
کد کتاب : 35923
مترجم :
شابک : 978-6004614290
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 156
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1

معرفی کتاب انتظارش را نداشتم اثر ریچل هالیس

ترس، غم، فقدان، ناامیدی; ریچل هالیس تمام این ها را تجربه کرده است و می داند که شما نیز با آنها مواجه شده اید. حالا او شما را به سمت دیگر این مسیر می برد. پرفروشترین نویسنده ی نیویورک تایمز ، با شوخ طبعی خاص، صداقت خالصانه و بیان داستان های خصوصی زندگی اش به مخاطبانش نشان می دهد که چگونه لحظات سخت را به عنوان تجربیان آموزنده ای ببیند که اعتبار و پیشرفت برایشان به ارمغان بیاورد.

کسانی که خودت باش دختر و شرمنده نباش دختر او ریچل هالیس را خوانده اند، میدانند که ریچل می خواهد شاهد تغییر و تحول مردم باشد. وقتی دوران سخت فرا می رسد و غم و عدم اطمینان از آینده بر زندگی سایه می افکند، تغییر و تحول غیر ممکن به نظر می رسد. ریچل هالیس در این کتاب یادآور می شود که شیوه ی مقابله با غم و اندوه به خودتان بستگی دارد، می توانید از این دوران به شکلی بهتر بیرون بیایید و پیشرفت کنید، یا در موقعیتی گرفتار بمانید که هویتتان را بر اساس آنچه باعث اندوهتان شده شکل می دهد.

این اثر، کتاب کوتاهی است که از احساساتی بزرگ صحبت می کند، کتاب الهام بخش و امیدوار کننده که نشان می دهد تاریکی می تواند با زیبایی همراه باشد.

کتاب انتظارش را نداشتم

ریچل هالیس
ریچل هالیس، زاده ی 9 ژانویه ی 1983، سخنران انگیزشی، وبلاگ نویس و نویسنده ی آمریکایی است. کتاب خودپروری او با عنوان «خودت باش دختر» بیش از هفده هفته در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار داشته است.