کتاب آخرین المپی

The Last Olympian
پرسی جکسون و فرمانروایان المپ 5
کد کتاب : 36059
مترجم :
شابک : 978-9643638351
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 479
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 تیر

برنده جایزه کتاب Soaring Eagle سال 2010

نامزد جایزه بهترین کتاب نوجوانان گودریدز سال 2009

نامزد مدال کارنگی سال 2010

معرفی کتاب آخرین المپی اثر ریک ریوردن

کتاب های پرسی جکسون، مجموعه ای پنج جلدی تخیلی-افسانه ای، است که داستان پسربچه ی دورگه ای را روایت می کند که قدرت شگفتی دارد. رگه ای از انسان و رگه ای از خدایان افسانه ای یونان که در سن نوجوانی به آن پی می برد.
آخرین المپی جلد پنجم این مجموعه است که در آن تولد 16 سالگی پرسی و سال مهم زندگی اش فرا می رسد. پرسی و دیگر دورگه ها و خدایان در حال مبارزه با تایفون بزرگترین غول جهان هستند. آن ها با وجود تعداد کم شان با تمام توان و قدرت می جنگند. در این میان پرسی دچار شک و تردید می شود و با وجود فشارهای بسیار می بایست راه درست را انتخاب کند.

کتاب آخرین المپی

ریک ریوردن
ریچارد راسل ریوردن جونیور متولد 5 ژوئن 1964 نویسنده آمریکایی است. وی به دلیل نوشتن سری داستان های پرسی جکسون و المپیک ها ، که در مورد پسری دوازده ساله به نام پرسی جکسون است که کشف می کند فرزند خدای یونانی پوزیدون است ، شناخته شده است. کتابهای وی به 42 زبان ترجمه شده و بیش از 30 میلیون نسخه در ایالات متحده به فروش رسیده است. فاکس قرن بیستم دو کتاب اول سری پرسی جکسون را به عنوان بخشی از یک سری فیلم ها اقتباس کرده است.اولین رمان بلند ريوردان تکیلای بزرگ قرمز بود که به کتاب اول در مجموعه Tres Nav...