کتاب تاریخ مختصر به گند کشیدن جهان

Humans: A Brief History of How We F*cked It All Up
کد کتاب : 39981
مترجم : زهرا کمالی دهقان
شابک : 978-6003768260
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 298
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب تاریخ مختصر به گند کشیدن جهان اثر تام فیلیپس

تام فیلیپس روزنامه نگار و نویسنده طنز در لندن است. او مدیر تحریریه BuzzFeed UK بود ، جایی که او وقت خود را بین گزارش بسیار جدی در مورد موضوعات مهم و ساختن جوک تقسیم کرد. او در باستان شناسی و مردم شناسی و تاریخ و فلسفه علوم در کمبریج تحصیل کرد . در طول زندگی حرفه ای خود ، تام عضو یک گروه طنز بسیار تحسین شده بوده است ، در تلویزیون و پارلمان کار کرده و یک بار هم روزنامه ای ناموفق راه اندازی کرده است.
کتاب تاریخ مختصر به گند کشیدن جهان یک کتاب غیر داستانی محصول سال 2018 تام فیلیپس است که توسط گروه انتشارات Headline در انگلستان و مطبوعات Hanover Square در ایالات متحده منتشر شده است.
انسان های مدرن طی 70،000 سالی که روی زمین قدم گذاشته اند ، مسیری طولانی را طی کرده اند. هنر ، علم ، فرهنگ ، تجارت - در زنجیره غذایی تکاملی ، ما برنده واقعی هستیم. اما همیشه قایقرانی روی این دریای پرتلاطم آسوده نبوده است ، و گاهی اوقات - فقط گاهی اوقات - ما واقعا موفق به پیشرفت در این زمینه شده ایم.

انسان ها با به هم پیوستن تاریخ ، علم ، سیاست و فرهنگ پاپ ، اکتشافی پانوراما از نوع بشر را در کمال شکوه و فقدان آن ارائه می دهند. این کتاب نشان می دهد که حتی پیش پا افتاده ترین اشتباهات نیز می تواند مسیر تمدن را همانطور که می دانیم تغییر دهد.

در وصف این پژوهش باید گفت: سرگرم کننده ، جذاب و پر از بینش درخشان ، این خلاصه منحصر به فرد برداشت تازه ای از تاریخ جهان را ارائه می دهد .
فیلیپس استدلال می کند که انسانها معمولا بیش از آنکه به موفقیت برسند ، مستعد خطا هستند.

کتاب تاریخ مختصر به گند کشیدن جهان

قسمت هایی از کتاب تاریخ مختصر به گند کشیدن جهان (لذت متن)
حدود هفتاد هزار سال پیش بود که انسان ها برای اولین بار شروع به خراب کردن همه چیزکردند. در آن زمان، نیاکان ما به تدریج از آفریقا مهاجرت کردند و در سرتاسر جهان پراکنده شدند. نخست، وارد آسیا شدند وکمی بعد، به اروپا رفتند. در نتیجه، علت نارضایتی بسیاری از مردم این است که گونه ما در گذشته، یعنی هوموساپین ها، یگانه انسان های این سیاره نبودند. اینکه دقیقا چه تعداد از گونه های دیگر انسان در آن نقطه زمانی وجود داشتند، هنوز معلوم نیست. بررسی اسکلت بادی ان ای شکسته و تلاش برای کشف اینکه دقیقا چه چیزی به عنوان گونه ای مجزا یا زیرگونه یا فقط نوع غیرمعمولی از همان گونه ها حساب شود، کاری بسیار پیچیده است. این کار همچنین روشی مجزا برای شروع بحث با گروهی از دیرینه شناسان، همراه با کمی وقت کشی است. اما به هر حال، شما آنها را طبقه بندی می کنید.