کتاب کی ز مردن کم شدم

Dying to Be Me
چگونه مرگ من در اثر سرطان به خودشناسی ام منجر شد
کد کتاب : 42352
مترجم :
شابک : 978-6007221136
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 217
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب کی ز مردن کم شدم اثر آنیتا مورجانی

آنیتا مورجانی در کتاب کی ز مردن کم شدم: چگونه مرگ من در اثر سرطان به خودشناسی ام منجر شد، قصه ابتلایش به سرطان و مواجه شدنش با مرگ و دوباره زنده شدنش را روایت می کند. او در این رفت و برگشت به دنیای مردگان و سپس زندگان حقایق بسیاری را درک می کند که آن ها را در قالب این کتاب درآورده است. این کتاب با مقدمه ای از وین دایر به عنوان پرفروش ترین کتاب سال به انتخاب نیویورک تایمز معرفی شد.
آنیتا مورجانی (Anita Moorjani) به سرطان غدد لنفاوی مبتلا بوده و ابتدا برای درمان خود از روش هایی مثل طب سنتی استفاده می کرد اما بعد از گذشت مدت زمانی به این واقعیت پی برد که سرطان تمام بدنش را فراگرفته و دیگر راهی برای درمان وجود ندارد.
او حدود 4 سال با این بیماری جنگید اما سرانجام در سال چهارم ابتلایش مغلوب سرطان شد و تمام اعضای بدنش کارآیی خود را از دست دادند و به کما فرو رفت. مورجانی تجربه عجیبی را طی دوره کمای خود از سر گذراند به طوری که زندگی اش را درگرگون کرد. وی می گوید «بزرگ ترین و مهم ترین تجربه من از این دوران این است که جوهر ذاتی همه انسان ها عشق است، چرا که باعث نجات زندگی ام شد.»

کتاب کی ز مردن کم شدم

آنیتا مورجانی
آنیتا مورجانی، نویسنده کتاب کی زمردن کم شدم (کتاب) (Dying to be me)پر فروش‌ترین کتاب به انتخاب نیویورک تایمز است. او به عنوان سخنران در دانشکده علوم رفتاری دانشگاه هنگ‌هنگ دربارهٔ مسائلی از جمله نحو رویارویی با بیماری‌های غیرقابل درمان یا مرگ و روانشناسی اعتقادات معنوی فعالیت می‌کند. و همچنین مشاوردتبادلات فرهنگی در شرکت‌های چند ملیتی هنگ کنگ است. او در سال ۲۰۰۲ به لنفوم مبتلا شد و بعد از چهار سال مبارزه بی‌امان، در سال ۲۰۰۶ در کما فرو رفت و در دوران کما تجربه نز...