کتاب چرخ سیاه مجنون

Black Mad Wheel
  • 10 % تخفیف
    185,000 | 166,500 تومان
  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 49201
مترجم :
شابک : 978-6222190545
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 374
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

نامزد جایزه Bram Stoker سال 2017

معرفی کتاب چرخ سیاه مجنون اثر جاش ملرمن

کتاب «چرخ سیاه مجنون»، رمان جدید نفس گیر جاش مالرمن ما را در اعماق وحشت روانی فرو می برد ، جایی که نمی توانید همه چیزهایی را که می شنوید باور کنید. در واقع ، «چرخ سیاه مجنون» مملو از پیچ و خم ، چرخش ، خیانت و چند لحظه تعلیق نفس است. این رمان نه تنها در دهه 1950 اتفاق می افتد ، بلکه دارای حال و هوای پس از جنگ است که در طول داستان طنین می اندازد.

نویسنده در این اثر شما را به دنیای بسیار عجیب خود می کشاند. «چرخ سیاه مجنون» همانطور که از نامش مشخص است، مملو از وحشتی سورئال و شوم است و باعث می شود شما متوقف شوید و به چیزهایی که تازه خوانده اید فکر کنید. نثر این کتاب بسیار زنده و ملموس است و در ترجمه فارسی نیز صراحت آن توسط « دیاکو ابراهیمی» حفظ شده است.

اگر دوست دارید داستان های عجیب و غریب و سورئال بخوانید ، این واقعا ارزش وقت و هزینه شما را دارد.

بهتر است نظر یکی از خوانندگان این کتاب را در اینجا بیاوریم:
"این داستان به من این احساس را داد که در حال کشف چیزهای جدید هستم. و در حال مطالعه این کتاب، ایده‌های واقعا جالبی را کشف کردم.

کتاب چرخ سیاه مجنون

جاش ملرمن
جاش ملرمن، زاده ی 24 جولای 1975، خواننده و نویسنده ای آمریکایی است. ملرمن قبل از انتشار کتاب «جعبه پرنده»، چهارده داستان نوشته بود که هیچ کدام به چاپ نرسیده بودند. کتاب «جعبه پرنده» در سال 2014 به انتشار رسید و با موفقیت های بسیاری در سطح جهان مواجه شد.
نکوداشت های کتاب چرخ سیاه مجنون
Malerman’s striking originality can’t be denied. Dark, brooding, and slightly unhinged, Malerman’s unusually compelling second novel is certifiably unlike any you’ll read this year
اصالت چشمگیر این کتاب را نمی توان انکار کرد. این دومین رمان تامل برانگیز و کمی مهیج ، ملرمان به طرز غیرمعمول رضایت بخش است.
Kirkus

قسمت هایی از کتاب چرخ سیاه مجنون (لذت متن)