کتاب گذرگاه

The Passage
کتاب اول از مجموعه ی گذرگاه

مشخصات کتاب گذرگاه
مترجم :
شابک : 978-6001820854
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 1103
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 29 دی

معرفی کتاب گذرگاه اثر جاستین کرونین

مثل این بود که آن دختر به دو دنیا تعلق داشته باشد، دنیایی که پیتر می توانست ببیند و دنیایی که نمی توانست ببیند؛ و در این دنیای دوم بود که سفر آن ها معنا پیدا می کرد.

گذرگاه بخش اول از سه گانه ای با همین عنوان است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و ماه ها در فهرست پرفروش ترین کتاب های روزنامه ی نیویورک تایمز قرار گرفت؛ رمانی که تحسین بسیاری از نویسندگان مطرح جهان از جمله استیون کینگ ( ۳) را برانگیخت. داستان ترکیبی است از ژانرهای وحشت، علمی-تخیلی و فانتزی. ایده ی داستان در سال ۲۰۰۶ به پیشنهاد دختر نویسنده در ذهن او شکل می گیرد. در این داستان، جاستین کرونین، مکان ها و فضاهایی را انتخاب کرده که در آن ها زندگی کرده است. ولی با این وجود، برای درک هرچه بهتر خواننده و ثبت جزئیات فضاهای موردنظر، نویسنده در تمامی این مکان ها شخصا حضور پیدا کرده است. گفتنی است شرکت فیلم سازی فاکس ۲۰۰۰ ( ۴) ، ساخت فیلمی براساس این رمان را پیش از انتشارش به تهیه کنندگی ریدلی اسکات ( ۵) و کارگردانی مت ریوز ( ۶) خریداری کرده است.

کتاب گذرگاه

جاستین کرونین
جاستین کرونین (متولد 1962) نویسنده آمریکایی است. وی تاکنون پنج رمان نوشته است: مریم و اونیل و مهمان تابستان و همچنین یک ترامپ سه گانه خون آشام که شامل The Passage ، The Twelve و City of Mirrors است. او برنده جایزه بنیاد همینگوی / PEN ، جایزه استفن کرین و جایزه وایتینگ شده است.