کتاب رقص زندگی

Dance Of life
کتاب رقص زندگی، کتابی ست که ترس، اندوه و بی اعتمادی تو را به آرامش، شادمانی و عشق تبدیل می کند. هیچ کس از خواندن این کتاب ژرف و زیبا، بی نیاز نیست.
کد کتاب : 5527
شابک : 978-6001180453
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 424
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4

معرفی کتاب رقص زندگی اثر مسیحا برزگر

در بخشی از کتاب آمده است: «من به آکاهی و روشن شدگی انسان معتقدم. باید جان آدم ها را روشن کرد.تا این اتفاق مبارک نیفتد، جرم و جنایت نیز همچنان باقی خواهد بود. همه ی جنایت ها زاده ی جهل آدمی اند. از آگاهی انسان، جز خوبی و پاکی و زیبائی زاده نمی شود. پشیمانی کفایت نمی کند. انسان باید روشن شود. آیا ندامت، همان مکافات عادلانه ای نیست که به دست با کفایت قوانین تان جاری می شود؟ و مگر نه آن است که شما خواستار اجرای عدالت هستید؟ با وجود این، نه می توانید بار ندامت را بر دوش بی گناه بگذارید و نه می توانید زنگ آن را از آیینه ی دل گناهکار بزدایید. تلاش برای تحمیل ندامت، موجب افزایش قساوت قلب خطاکار می شود. اصولا خوبی ها را نمی توان به کسی تحمیل کرد. خوبی ها را باید در روشنائی به نمایش گذاشت. همین کافی ست.»

کتاب رقص زندگی

مسیحا برزگر
مسیحا برزگر زاده‌ی تهران است؛ خیابان حافظ، خیابان ابوسعید ابوالخیر.او ایران و زبان فارسی را بزرگ‌ترین موهبت‌های الهی زندگیش می‌داند.برزگر بیش و پیش از هر چیز خدا را دوست دارد، و خود را با همه‌چیز و همه‌کس یگانه می‌داند.رازورزی را بیشتر از حل مسائل دوست دارد.مسیحا ستایشگر عشق، خنده، و زندگی‌ست.می‌گوید: مدام چشم‌هایم را می‌شویم تا از نو ببینم. ساده زندگی می‌کند، و سبک گام برمی‌دارد.آرام است و اهل هیاهو نیست. کتاب را و کنجی دنج را ...