کتاب درباری از شعله های نقره ای

A ​Court of Silver Flames
درباری از خار و رز - کتاب چهارم
کد کتاب : 57540
مترجم :
شابک : 978-6227314328
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 816
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب درباری از شعله های نقره ای اثر سارا جی ماس

نستا آرچرون همیشه فردی مغرور بوده که به‌سادگی خشمگین شده و به‌سختی دیگران را می­بخشد؛ و از زمانی که برخلاف خواسته‌اش وادار به رفتن توی کالدرون شده و به فی بزرگی تبدیل گشته در تلاش برای یافتن جای خود در این دنیای غریب و مرگ باری است که حالا باید در آن زندگی کند؛ و بدتر از همه، انگار توانایی پشت سر گذاشتن ترس و وحشت نبرد با هایبرن و هر آنچه را که در آن جنگ ازدست‌داده ندارد.
فردی که بیش از دیگران اعصاب او را تحریک می‌کند، کسی نیست جز کاسین، این جنگجوی زخم‌خورده که موقعیتش در دربار ریسند و فیرا او را مدام در نزدیکی نستا نگه می­دارد؛ اما خشم نستا تنها چیزی نیست که در حضور کاسین تحریک می­‌شود. آتشی که بین آن­‌ها شعله می­‌کشد غیرقابل‌انکار است و وقتی ناچار به زندگی باهم در یک خانه می­شوند، بیش‌ازپیش حرارت می‌گیرد.
دراین‌بین، ملکه‌­های انسان خائن نیز که طی جنگ اخیر به قلمرو خود بازگشته‌اند متحدی جدید و خطرناک یافته‌اند که حضورش صلح شکننده حاکم بر دیگر قلمروها را تهدید می‌کند؛ و کلید بازداشتن این تهدید جدید در دست کاسین و نستاست که باید با گذشته­ی شوم خود روبه‌رو شوند.
نستا و کاسین در دنیایی غرق در جنگ، در دنیایی که عدم اطمینان و بی­ثباتی آن را فراگرفته با هیولاهایی بیرون و درون وجود خود روبه‌رو شده و به دنبال بهبود و پذیرش در آغوش یکدیگر می‌گردند.

کتاب درباری از شعله های نقره ای

سارا جی ماس
Sarah J. Maas (زاده 5 مارس 1986) یک فانتزی نویس آمریکایی است، که بیشتر به خاطر اولین سریال Throne of Glass شناخته شده است، اولین بار در سال 2012 توسط Bloomsbury و سریال Court of Thorns and Roses منتشر شد، در سال 2015 نیز توسط Bloomsbury منتشر شد.در سال 2008، ماس فارغ التحصیل Magna Cum Laude از کالج همیلتون در کلینتون، ایالت Oneida، نیویورک، جایی که او در نوشتن خلاق موفق به تحصیل شد و در رشته های مذهبی تحصیل کرد.