کتاب نقره ریس

Spinning silver
کد کتاب : 13997
مترجم :
شابک : 978-6008537984
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 442
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 شهریور

برنده ی جایزه ی لوکس سال 2019

برنده ی جایزه ی الکس سال 2019

معرفی کتاب نقره ریس اثر نائومی نوویک

مریم دختر و نوه نزول خواران است ، اما ناتوانی پدرش در پرداخت بدهی هایش، خانواده اش را در لبه ی تیغ فقر قرار داده است تا زمانی که مریم امور را به دست خودش می گیرد. او به زودی به این شهرت پیدا می کند که می تواند نقره را به طلا تبدیل کند. هنگامی که این لاف و ادعای بی اساس توجه پادشاه استاریک ها را به خود جلب می کند - موجودات ترسناکی که به نظر می رسد بیشتر از جنس یخ اند تا گوشت - سرنوشت مریم و آن دو پادشاهی ، برای همیشه تغییر می کند. او با یک چالش غیرممکن روبرو می ود و با همراهی و کمک دو دختر ، پرده از رازی وحشتناک برداشته می شود و هدف واقعی استاریک ها معلوم می شود.

کتاب نقره ریس خواننده را به قلمروی فانتزی می کشاند جایی که مرزی بین شگفتی و ترس از مو باریک تر است و ایمنی می تواند به سرعت برق به خطر افتد.

کتاب نقره ریس

نائومی نوویک
نائومی نوویک (متولد 30 آوریل 1973) نویسنده آمریکایی داستان های تخیلی است. او مجموعه داستانهای تخیلی Temeraire را در نه رمان نوشت. اولین کتاب او برنده جایزه Compton Crook 2007 برای بهترین رمان در بخش علمی تخیلی شد. او برنده جایزه جان دبلیو کمپبل برای بهترین نویسنده جدید در سال 2007 ، و در سال 2007 ، 2016 و 2019 نامزد دریافت جایزه هوگو برای بهترین رمان شد و برنده ی دو جایزه ی Nebula Award for Best Novel وMythopoeic Fantasy Award در سال 2016 شد.او در رشته ی ادبیات انگلیسی در دانشگاه براون تحصیل ...
نکوداشت های کتاب نقره ریس
A perfect tale . . . This book is about the determination and quiet competence of women doing remarkable things without knowing first that they can do them. . . . A big and meaty novel, rich in both ideas and people
یک داستان عالی. . . این کتاب در مورد عزم و صلاحیت زنانی است که کارهای قابل توجهی انجام می دهند بدون اینکه در ابتدا بدانند که آنها می توانند آنها را انجام دهند. . . . رمانی بزرگ و استخواندار، غنی هم از نظر از ایده ها و هم شخصیت ها.
The New York Times Book Review

Cool and clever and . . . dire and wonderful
جذاب و هوشمندانه، هولناک و فوق العاده
Laini Taylor, author of Strange the Dreamer

Gorgeous, complex, and magical . . . This is the kind of book that one might wish to inhabit forever
فوق العاده، پیچیده و جادویی. از آن کتاب هایی است که دوست دارید تا ابد در آن زندگی کنید
(Publishers Weekly (starred review

قسمت هایی از کتاب نقره ریس (لذت متن)