کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش

Two Little Girls in Blue
کد کتاب : 603
مترجم :
شابک : 978-9645634931
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 276
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 22 تیر

8 هفته جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز سال 2006

معرفی کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش اثر مری هیگینز کلارک

زمانی که مارگارت و استیو فراولی از مهمانی ای رسمی در نیویورک به خانه شان در کنتیکات بازمی گردند، درمی یابند که دختران دوقلوی سه ساله شان، کتی و کلی، گم شده اند. پرستار بچه ها، بیهوش بوده و پلیس یادداشتی را پیدا می کند که در آن، هشت میلیون دلار پول از پدر و مادر دو بچه طلب شده است. شرکت سرمایه گذاری استیو، پول را جور می کند اما زمانی که آن ها برای گرفتن بچه ها می روند، فقط را کلی را در ماشین پیدا می کنند. یادداشت قبل از خودکشی راننده مشخص می کند که او سهواً و به شکلی ناخواسته کتی را کشته است. در رمان دو دختربچه در پیراهن آبی، در مراسم خاک سپاری، کلی به مارگارت می گوید که کتی از آن زن خیلی می ترسد و می خواهد همین الان به خانه بازگردد. ابتدا فقط مارگارت باور می کند که کتی و کلی با هم در ارتباط هستند و کتی نیز هنوز زنده است. اما زمانی که هشدارهای کلی دقیق تر و هراس انگیزتر می شود،FBI نیز جست و جوی بسیار سختی را آغاز می کند.

کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش

مری هیگینز کلارک
مری ترسا النور هیگینز کلارک کانهینی، زاده ی 24 دسامبر 1927، رمان نویس آمریکایی است.کلارک در همان سنین پایین نوشتن را شروع کرد و پس از چندین سال کار به عنوان منشی، یک سال را به عنوان مهمان دار هواپیما گذراند. او سپس ازدواج کرد و با نوشتن داستان های کوتاه، مخارج زندگی را تأمین می کرد.بعد از این که شوهرش در سال 1964 از دنیا رفت، کلارک به کار نوشتن متن برای رادیو مشغول شد تا این که به اصرار مدیر برنامه هایش، به نوشتن رمان روی آورد.رمان های پرتعلیق این نویسنده به موفقیت های زیادی دست یافت و تا سال...
نکوداشت های کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
A spellbinding tale that takes us deep into the minds of her characters.
داستانی مسحورکننده که مخاطب را به اعماق ذهن کاراکترهایش می برد.
Barnes & Noble

This novel will chill readers to the bone.
این رمان، تا مغز استخوان مخاطبین را خواهد لرزاند.
bn.com

Beautifully mysterious.
به شکل زیبایی اسرارآمیز.
All Readers

قسمت هایی از کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش (لذت متن)
ای کاش می توانستیم همه ی بچه ها را به خانه شان ببریم. ای کاش می توانستیم شر بچه دزدها را از سر دنیا کم کنیم.

او در اتاق به عکس هایی از دوقلوها نگاه کرد که بالای پیانو قرار داشتند. در ذهن خود گفت: «دو دختر کوچکم در لباس آبی. آه خدایا، التماس می کنم که آن ها را به من برگردانی.»