کتاب پیش مرگ هیتلر

The Taster
کد کتاب : 64391
مترجم :
شابک : 978-6227741155
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 مهر

معرفی کتاب پیش مرگ هیتلر اثر وی اس الکساندر

در اوایل سال 1943، والدین ماگدا ریتر او را نزد خویشاوندانش در باواریا می فرستند، به این امید که او را از بمب های متفقین در برلین در امان نگه دارند. از زنان جوان آلمانی انتظار می رود که وظایف خود را انجام دهند - کار برای رایش یا ازدواج برای تولید فرزندان قوی و سالم. پس از مصاحبه های سخت به پناهگاه کوهستانی هیتلر می رود. تنها پس از هفته‌ها آموزش، او وظیفه خود را یاد می‌گیرد: "او یکی از چندین زن جوانی خواهد بود که غذای پیشوا را می‌چشند و خود را قربانی می‌کنند تا او را از مسموم شدن دور نگه دارد." این تازه شروع ماجرایی جالب است. ما نمی دانیم در آنجا چه بلایی سر او خواهد آمد. نحوه روایت داستان بسیار جذاب است. شما با کتابی طرف هستید که شاید به آسانی نتوانید آنرا زمین بگذارید. وی اس الکساندر نویسنده این کتاب است. او به خوبی روایت های پرتنشی را در کنار یکدیگر گرداوری کرده است که خود پلات داستان را مستحکم تر از همیشه جلوه داده است. این رمان که در ترجمه فارسی به نام کتاب پیش مرگ هیتلر منتشر شده است، یکی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های این نویسنده است. شما می توانید این کتاب را از طریق وبسایت ایرانکتاب سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن درب منزل آنرا درافت نمایید . ما امیدواریم که این کتاب برای شما نیز جذاب باشد.

کتاب پیش مرگ هیتلر

وی اس الکساندر
وی اس الکساندر نویسنده تحسین شده دختران مجدلیه و The Taster است. یک دانشجوی سرسخت تاریخ با علاقه شدید به موسیقی و هنرهای تجسمی، برخی از تأثیرات نویسندگی او شامل شرلی جکسون، اسکار وایلد، دافنه دو موریه یا هر اثری از خواهران نفیس برونته است.
نکوداشت های کتاب پیش مرگ هیتلر
This haunting and engrossing novel will appeal to fans of Anthony Doerr and Kristin Hannah.
این رمان جذاب و جذاب برای طرفداران آنتونی دوئر و کریستین هانا جذاب خواهد بود.
Booklist Booklist

An absorbing, well-researched story that brings to life an extraordinary period in history, told from within the inner circle of one of the twentieth-century’s most notorious characters.
داستانی جذاب و کاملا تحقیق شده که دوره ای خارق العاده در تاریخ را زنده می کند که از درون دایره درونی یکی از بدنام ترین شخصیت های قرن بیستم روایت می شود.
Secret Wife

قسمت هایی از کتاب پیش مرگ هیتلر (لذت متن)