کتاب مینا سان تلمو و آزمایش بزرگ

Mina San Telmo y El gran experimento
(یک پرونده ی خیالی درباره ی داستان های علمی_تخیلی)
کد کتاب : 69982
مترجم :
شابک : 978-6222041151
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 408
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 خرداد

معرفی کتاب مینا سان تلمو و آزمایش بزرگ اثر خابی یر مارتینس

مینا سان‌تلمو، نویسنده‌ی نوجوان داستان‌های پلیسی، بعد از ماجراجویی‌هایش در دو کتاب دیگر مجموعه، موزه‌ی نفرین‌شده و دخمه‌ی فیلم‌های سلولوئید، اکنون یک دعوت‌نامه‌ی مرموز دریافت کرده‌است: دعوت‌نامه‌ای برای شرکت در یک آزمایش بزرگ!
مینا و همراهانش در این آزمایش بزرگ، قرار است در یک جزیره‌ی دورافتاده، موقعیتی مثل زندگی روی مریخ را شبیه‌سازی کنند؛ آزمایش بزرگی که مدیریت آن به‌عهده‌ی گروهی از نویسندگان داستان‌های علمی_تخیلی است. اما چرا مینا به این آزمایش دعوت شده‌است؟ چه‌کسی او را دعوت کرده و چرا هیچ نام و نشانی از او در دست نیست؟ زمین سرخ‌ جزیره‌ی لاس‌استریاس چه رازها و معماهایی در خود دارد؟
یک بار دیگر با مینا و دوستانش همراه شوید تا با مرور تاریخ داستان‌های علمی_تخیلی و یافتن سرنخ‌ها، پاسخ همه‌ی این سوال‌ها را پیدا کنید.

کتاب مینا سان تلمو و آزمایش بزرگ

خابی یر مارتینس
خابی یر مارتینس در دانشگاه گرانادا و فیلم و تلویزیون در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس هنر تحصیل کرد. وی در حال حاضر در مادرید مستقر است و به عنوان کارگردان سریال های انیمیشن مانند Eon Kid (2007) یا میکا (2014) کار می کند. او همچنین نویسنده داستان برای کودکان و بزرگسالان است، با حماسه رمز و راز Mina San Telmo (از Edebé) و رمان ترسناک نویسنده این کتاب یک زامبی است، که فینالیست در جایزه اورست برای YA داستان شد.