کتاب بهبود عملکرد مغز

Your Miracle Brain
با تغذیه سالم
  • 65,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: ارجمند ارجمند
    نویسنده:
کد کتاب : 72817
مترجم : یوسف فولادی
شابک : 978-6005689655
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 360
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب بهبود عملکرد مغز اثر جین کارپر

قطعا مغز ارزشمندترین عضو فیزیکی، مرکز حسی، هوش، شخصیت، انسانیت‌، ذهنیت و روح انسان می‌باشد. هیچ چیزی در زندگی به اندازة مغزی که عملکرد صحیح و مطلوب داشته باشد حیاتی نمی‌باشد. عدم توانایی در انجام امور فکری، خلاقیتی و احساسی برای میلیون‌ها نفر تبدیل به یک تراژدی شده که آن‌ها را از لحظة تولد تا مرگ ناتوان نگه می‌دارد. بیماری‌های روانی، سهل انگاری‌های تغذیه‌ای‌ و پیری‌های زودرس ذهنیت انسان را می‌گیرد و او را با بدترین اوضاع روحی مواجه می‌کند. این زمانی است که از نظر تغذیه‌ای به مغز به طور سهوی توجه کمتری شده است. توران ایتیل روانشناس بالینی و استاد رشتة پزشکی دانشگاه نیویورک می‌گوید که سال‌هاست که مغز به عنوان یک عضو، فراموش شده است.
این کتاب نگاه خود را بر جدیدترین تحقیقات به عمل آمده بر روی برخی از قدیمی‌ترین فاکتورهای تعیین کنندة وضعیت مغز مثل کافئین و قند و همچنین جدیدترین محرک‌های صناعی حافظه مثل فسفاتیدیل سرین‌ و ژنگو معطوف کرده است. این کتاب در طی جدیدترین تحقیقات، توان ویتامین‌های رایج را در تنظیم و اصلاح اوضاع روحی و عملکردهای شناختی بررسی می‌کند. این کتاب با توجه به ارزش بنیانی‌اش که برگرفته از مغز می‌باشد راهنمای بسیار خوبی است که می‌تواند در هر سنی انسان را به انجام کارهای متفاوتی وادارد تا توان مغزی‌اش را بالا ببرد، و یا اینکه او را باهوش‌تر و خلاق‌تر کند و همچنین کمک در پیشگیری از نقصان عملکرد مغزی که با پیری توأم می‌باشد، کند. هرگز برای پیشرفته‌تر کردن فیزیولوژی مغز و رساندن عملکرد آن به بالاترین حد هوشی و احساسی دیر یا زود نمی‌باشد. این کتاب می‌آموزد که چگونه و چرا باید از هم اکنون به فکر باشید.
برای اولین بار علم راه‌هایی را پیش پای انسان نهاده تا بتواند به منظور بدست آوردن شادی، پیشرفت و تکامل ساختار بیولوژیکی و اتصالی الکتروشیمیایی، مغز خود را اصلاح کند.

کتاب بهبود عملکرد مغز

جین کارپر
جینکارپر (متولد 1932) نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، روزنامه‌نگار پزشکی آمریکایی، ویراستار مجله USA Weekend و نویسنده 24 کتاب است.جینالینور کارپر در 3 ژانویه 1932، دختر جترو و ناتلا ماری (بویر) کارپر در دلاور، اوهایو به دنیا آمد. او در سال 1953 از دانشگاه اوهایو وسلیان در دلاور، اوهایو فارغ التحصیل شد، جایی که در رشته سخنرانی تحصیل کرد و یکی از اعضای تیم مناظره بود که برنده مسابقات قهرمانی ایالتی شد.