کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید

Swim with the sharks without being eaten alive

مشخصات کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید
مترجم :
شابک : 978-964-6538-50-4
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1988
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 23 فروردین

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید اثر هاروی مک کی

کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید، اثری است نوشته ی هاروی مک کی که راه های رسیدن به موفقیت را برای هر مخاطبی در هر جایی نشان می دهد. این کتاب به شما می آموزد چگونه با افرادی که حتی حاضر به دیدنتان نیستند، قرارهای کاری و اجتماعی موفقیت آمیز بگذارید؛ با استفاده از سیستمی ساده اما تأثیرگذار به مدیریتی درست و پایدار دست یابید؛ با به کارگیری بینش هایی منحصر به فرد به خود و اطرافیانتان، انگیزه ای مضاعف برای رسیدن به موفقیت بدهید و از طریق تسلط بر تکنیک های مذاکره، نقطه های مثبت و سودمند نظر خود را روشنتر سازید. این کتاب بسیار پرفروش و موفق، نقشه ی راهی ضروری برای هر کسی است که می خواهد در مسیر موفقیت حرکت کند.

کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید

هاروی مک کی
هاروی مک کی، زاده ی سال 1932 میلادی، تاجر و نویسنده ی آمریکایی است.مک کی در مینسوتا به دنیا آمد و از همان کودکی، شغل هایی چون فروش مجله و روزنامه، پارو کردن برف و چمن زنی را تجربه کرد. او در سال 1954، در رشته ی تاریخ از دانشگاه مینسوتا فارغ التحصیل شد و پس از آن برای تحصیل در برنامه ی اجرایی دانشگاه استنفورد، به دانشکده ی تجارت این دانشگاه رفت. مک کی پس از اتمام درس و دانشگاه، به عنوان بازاریاب، جذب یک شرکت شد و پس از گذشت چند سال، با ارتباطاتی که برقرار کرده بود توانست به موفقیت برسد و شرکت ...
نکوداشت های کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید
This book gives parables about making your business and personal life a success.
این کتاب، داستان هایی با هدف موفقیت آمیز کردن زندگی شخصی و حرفه ای تان ارائه می کند.
USA Today USA Today

It’s one of the best self-help books I have ever read.
این اثر، یکی از بهترین کتاب های خودپروری است که تا به حال خوانده ام.
Larry King

Mackay's own story shows that his tips on salesmanship can work.
داستان خود مک کی نشان می دهد که راهنمایی هایش درباره ی هنر فروشندگی، کاربردی است.
Newsweek Newsweek

قسمت هایی از کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید (لذت متن)
شناخت مشتری یعنی این که بدانید مشتری واقعا چه خواسته ای دارد. او طبعا به جز دریافت کالای شما، خواسته های دیگری نیز دارد. چیزهایی نظیر احترام، تایید، توجه، قابل اعتماد بودن، سرویس دهی سریع، دوستی، احساس عظمت و ابهت، کمک و مساعدت و سایر چیزهایی که ما به عنوان انسان بیش از سرمایه، تجارت و بازاریابی به آن اهمیت می دهیم.

ون چازوتیز، کارشناس مشهور استراتژی نظامی می گوید فرماندهان بی لیاقت به خاطر برآورد بیش از حد قدرت دشمن، ابتکار عمل شان را از دست می دهند. شرکت های آی.بی.ام و جنرال موتور به رغم کاستی های اساسی شان سال ها ارباب و حکمران بلامنازع صنعت بوده اند. شرکت هایی که برای تصاحب سهم بیشتری از بازار با آن ها رقابت می کردند، در واقع رقیب شان نبودند، بردگانی بودند که تنها از پس مانده ی غذای ارباب شان ارتزاق می کردند.

شگفت آور است که بعضی افراد در برابر موفقیت از خود مقاومت نشان می دهند. این افراد می توانند در حرفه شان موفق باشند؛ اما خود را دست کم گرفته و از کنار فرصت های گوناگونی که سر راه شان قرار می گیرد، بی تفاوت می گذرند. غافل از این که خودشان مولد این وضعیت ناگوار هستند. بر این اساس مادامی که دچار کم خودبینی باشید و خود را زبون و حقیر بپندارید، در پیله ی اندیشه هایی که به دور خود تنیده اید، باقی خواهید ماند و رکود شدیدی را بر زندگی خود حاکم خواهید کرد. جهان لبریز از نعمت و ثروت و فراوانی است و شما بر حسب انتظارتان از این خوان گسترده بهره می برید.