شیوه گرگ

سیستم فروش خط مستقیم
Way of the wolf

مشخصات کتاب شیوه گرگ
مترجم :امیرپویا چراغی
شابک :978-1234567897
قطع :رقعی
تعداد صفحه :284
سال انتشار شمسی :1398
سال انتشار میلادی :2017
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :26 تیر

جزو پرفروشترین های نیویورک تایمز که به بیش از ۲۵ زبان و در ۶۰ کشور دنیا عرضه شده است

معرفی کتاب شیوه گرگ اثر جردن بلفورت | ایران کتاب

من گرگ وال استریت هستم. کسی که لئوناردو دی کاپریو نقش او را در فیلمی به همین نام بازی کرد. آن چه در این کتاب به شما ارائه می کنم، یک راه حل شسته رفته برای به کار بردن سیستم خط مستقیم در هر کسب و کار یا صنعتی است. برای شما که با فروش سر و کار داشته یا کسب و کار خودتان را دارید، این کتاب یک تغییردهنده بازی خواهد بود. به شما نشان می دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کرده، نرخ موفقیت در معامله را افزایش داده، یک جریان ثابت بازگشت مشتری توسعه دهید و مشتریان وفادار خلق کنید. به علاوه، این کتاب به شما فرمولی برای ساخت و نگهداری از یک نیروی فروش سطح جهانی را ارائه می دهد. و برای شما که با فروش سر و کار ندارید، این کتاب به همان اندازه برایتان ارزشمند خواهد بود. حتی اگر فروشنده نباشید، هنوز لازم است دست کم در فروش و متقاعدسازی تا سطح معقولی مهارت پیدا کنید. در غیر این صورت شدیدا اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد. زیرا که کل زندگی فروش و متقاعد کردن است.

رای اولین بار است که جردن بلفورت رازهای سیستم گام به گام خودش رو مطرح می کند، سیستمی که باعث شده است تا خودش، مشتریانش و تیم فروشش، به موفقیت و ثروت بسیاری دست یابند. این شیوه تاکنون فقط در دوره آموزشی آنلاین او و با هزینه حدود 2000 دلار مطرح می شده است و اکنون از طریق این کتاب در اختیار همه قرار گرفته است. بلفورت در این کتاب نشان می دهد که هر کسی چگونه می تواند به استاد متقاعد سازی و فروش تبدیل شود.

او که این کتاب را با ادبیات خاص خودش نوشته است، به هر کسی، صرف نظر از میزان تحصیلاتش، سنش و سطح مهارت هایش، یاد می دهد که چونه تبدیل بهترین فروشنده، مذاکره کننده، کارآفرین و یا سخنگو شود.

کتاب شیوه گرگ