کتاب با چرا شروع کنید

Start with Why
(رهبران بزرگ چگونه الهام بخش دیگران می شوند؟)
کد کتاب : 16196
مترجم :
شابک : 978-6008237648
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 276
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

با چرا شروع کنیم
Start with Why
کد کتاب : 21091
مترجم : پوریا سلک غفاری
محمدرضا جباری
شابک : 978-6222201142
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

با یک چرا آغاز کنید
Start with Why
چگونه رهبران و مدیران بزرگ،الهام بخش همه هستند!
کد کتاب : 31338
مترجم : نوید حسنی
شابک : 978-6001182693
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 360
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب با چرا شروع کنید اثر سایمون سینک

در سال 2009 ، سیمون سینک با کتاب "با چرا شروع کنید"حرکتی را برای کمک به مردم ایجاد کرد که برای همکاران و طرفداران او الهام بخش شد و به کمک آنها آمد. از آن زمان ، میلیون ها نفراز ایده های وی استفاده کردند ، از جمله بیش از 28 میلیون نفر که برنامه تد تالک او را مشاهده کردند و باعث تغییر روند زندگی آنها شد.
سینک با یک سوال اساسی شروع می شود: چرا برخی از افراد و سازمان ها از افراد دیگر مبتکرتر ، تأثیرگذارتر و سودآورتر هستند؟ چرا بعضی ها وفاداری بیشتری از مشتریان و کارمندان به طور یکسان دارند؟ چرا حتی در میان موفقین ، تعداد اندکی قادرند موفقیت خود را بارها و بارها تکرار کنند؟ افرادی مانند مارتین لوتر کینگ جونیور ، استیو جابز و برادران رایت هیچ ارتباط مشترکی با یکدیگر نداشتند ، اما همه با سوالی در ذهن خود شروع کردند. آنها فهمیدند که مردم تا زمانی که دغدغه ای نداشته باشند ، به یک محصول ، خدمات ، جنبش یا ایده نمی پردازند.شروع با "چرا" نشان می دهد که رهبرانی که بیشترین تأثیر را در جهان داشته اند ، همه به یک روش فکر می کنند ، عمل می کنند و با هم ارتباط برقرار می کنند - و این بر خلاف آنچه دیگران انجام می دهند است. سینک این ایده قدرتمند را حلقه طلایی می نامد و چارچوبی را فراهم می کند که براساس آن سازمان ها می توانند ساخته شوند ، جنبش هایی را می توان هدایت کرد و از مردم می توان الهام گرفت. و همه چیز از چرا شروع می شود.

کتاب با چرا شروع کنید

سایمون سینک
سایمون سینک، زاده ی 9 اکتبر 1973، سخنران، مشاور تجاری و نویسنده ی انگلیسی/ آمریکایی است.سینک در ویمبلدون انگلیس به دنیا آمد و پس از گذشت چند سال به آمریکا مهاجرت کرد. او در دانشگاه لندن به تحصیل در رشته ی حقوق پرداخت و پس از آن، در رشته ی مردم شناسی فرهنگی تحصیل کرد.سینک ابتدا در آژانس های تبلیغاتی نیویورک مشغول به کار شد و بعد از آن، کسب و کار خود را راه انداخت. سخنرانی او درباره ی رهبران بزرگ، جزء سه ارائه ی محبوب در همایش های TED است.
نکوداشت های کتاب با چرا شروع کنید
Start with Why is one of the most useful and powerful books I have read in years. Simple and elegant, it shows us how leaders should lead.
با چرا شروع کنید یکی از مفیدترین و قدرتمندترین کتابهایی است که در این سالها خوانده ام. ساده و ظریف ، این به ما نشان می دهد که رهبران چگونه باید رهبری کنند.
WILLIAM URY, coauthor of Getting to Yes

Start with Why fanned the flames inside me. This book can lead you to levels of excellence you never considered attainable.
با چرا شروع کنید شعله های آتش درون من شروع می شود. این کتاب می تواند شما را به سطحی از تعالی حرکت دهد که هرگز آن را قابل دستیابی نمی دانید.
GENERAL CHUCK HORNER, air boss, Desert Storm

قسمت هایی از کتاب با چرا شروع کنید (لذت متن)
برخی صرفا عنوان رهبر را یدک می کشند و برخی در عمل رهبری می کنند. گروم دوم الهام بخش ما هستند نه گروه اول. این رهبران فردی یا سازمانی را دنبال می کنیم نه به دلیل اینکه مجبوریم، بلکه خودمان می خواهیم. آن هایی را که رهبری می کنند نه به خاطر آن ها، بلکه به خاطر خودمان دنبال می کنیم. این کتاب برای کسانی که می خواهند الهام بخش دیگران باشند و کسانی است که به دنبال فردی الهام بخش می گردند. این کتاب درباره ی الگویی طبیعی، طرز فکر، رفتار و گفتاری است که برخی رهبران را قادر می سازد تا الهام بخش اطرافیان خود باشند. شاید این «رهبران مادرزادی»، با استعداد الهام بخشی به دیگران متولد شده باشند، ولی این توانایی در انحصار آن ها نیست. همه ی ما می توانیم این الگو را فرا بگیریم. با اندکی نظم، هر رهبر یا سازمانی قادر است چه در درون و چه در بیرون سازمان، به بقیه الهام ببخشد تا بتوانند ایده ها و چشم اندازشان را به پیش ببرند. همه ی ما می توانیم طریقه ی رهبری کردن را بیاموزیم. هدف کتاب حاضر این نیست تا فقط برای رفع مشکل ایده ها و روش های ناکارآمد راه حلی ارائه دهد . بلکه حکم راهنمایی را دارد که بر ایده ها و رو ش های کارآمد تمرکز کرده و به تقویت آن ها می پردازد