کتاب دوباره فکر کن

rework
یه جور دیگه هم ممکنه
کد کتاب : 8869
مترجم :

شابک : 978-9643179137
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 257
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 8 فروردین

دوباره فکر کن
Rework
کد کتاب : 8512
مترجم :
شابک : 9780050626092
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 120
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دوباره فکر کن اثر جیسون فراید

اکثر کتاب های موفقیت و یا توسعه تجارت و کسب و کار همان توصیه قدیمی را به شما می دهند:

اهداف خود را مشخص کنید،یک برنامه تجاری دقیق تهیه کنید ، رقبا را در نظر بگیرد ، به دنبال سرمایه گذاران باشید واین ازین دست توصیه ها . اگر به دنبال کتابی برای برنامه ریزی و پی ریزی یک تجارت و یا تحقق بخشیدن به رویاهایتان هستید ، کتاب "دوباره فکر کن" را از قفسه کتابخانه بیرون بیاورید.

این اثر "جیسون فراید" را بخوانید و با مطالعه آن متوجه میشوید چرا برنامه ها واقعا مضر هستند ، چرا به سرمایه گذاران خارجی احتیاج ندارید ، و چرا بهتر است از رقابت چشم پوشی کنید. واقعیت این است ، شما به این چیزهایی که فکر می کنید کمتر نیاز دارید. نیازی نیست دائم در تکاپو باشید. نیازی به کار کردن نیست نیازی نیست وقت خود را در کارها یا جلسات تلف کنید. شما حتی به دفتر نیاز ندارید. اینها فقط بهانه هستند.

آنچه شما واقعا باید انجام دهید اینست که حرف زدن را متوقف کنید و شروع به کار کنید. این کتاب راه را نشان می دهد. شما یاد می گیرید که چگونه کارآمدتر باشید ، چگونه می توانید بدون پذیرفتن ریسک های بالا و ایده های غیر منعطف،خود را در جریان رشد کار خود قرار دهید.

با استفاده از زبان ساده و رویکرد آسان خود ، "دوباره فکر کن" بهترین کتاب "جیسون فراید" برای هر کسی است که تا به حال رویای انجام این کار را به تنهایی داشته است. کارآفرینان ها ی ردکوردار ، صاحبان مشاغل کوچک ، افرادی که از مشاغل روزانه خود متنفر هستند ، در تکاپوهای دائمی "کاهش ارزش" و هنرمندانی که دیگر نمی خواهند گرسنگی بکشند ، همه در این صفحات راهنمایی های ارزشمندی خواهند یافت.

کتاب «دوباره فکر کن» در ۱۲ فصل با عنوان های «شروع»، «دور ریختنی ها»، «رفتن»، «پیشرفت»، «بهره وری»، «رقبا»، «تکامل، «تبلیغات»، «استخدام»، «کنترل آسیب»، «فرهنگ» و «نتیجه گیری» تدوین شده است.

کتاب دوباره فکر کن


ویژگی های کتاب دوباره فکر کن

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز سال 2010

جیسون فراید
جیسون فراید (JASON FRIED) بنیانگذار 37signals ، یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار تحت وب تحت وب و از نویسندگان پرفروش ترین کتاب بین المللی Rework است. شعار او این است: "ساده است تا زمانی که آن را پیچیده کنید".
نکوداشت های کتاب دوباره فکر کن
This book will make you uncomfortable. Depending on what you do all day, it might make you extremely uncomfortable. That's a very good thing, because you deserve it. We all do.
این کتاب باعث ناراحتی شما خواهد شد. بسته به آنچه در طول روز انجام می دهید ، ممکن است باعث ناراحتی شما شود. این یک چیز خیلی خوب است ، زیرا شما آن را سزاوار آن هستید. همه ما انجام می دهیم
Seth Godin

قسمت هایی از کتاب دوباره فکر کن (لذت متن)
اگر تلاش می کنید برای پر کردن یک پست در میان چند نفر یکی را انتخاب کنید، بهترین دست به قلم را استخدام کنید. این مهم نیست که آن فرد بازاریاب، فروشنده، طراح، برنامه نویس یا هر چیز دیگری باشد؛ بلکه مهارت های نویسندگی او مهم است. دلیل این اهمیت آن است که یک فرد دست به قلم مهارت هایی فراتر از نویسندگی دارد. نویسندگی ناب نشان دهنده تفکر ناب است. دست به قلم ها می دانند چگونه ارتباط برقرار کنند. آنها درک همه چیز را آسان می کنند. آنها می توانند خود را جای دیگران بگذارند و می دانند چه چیزی را حذف کنند. اینها ویژگی هایی هستند که می خواهید هر متقاضی کار داشته باشد. نوشتن، واحد تعامل امروزی برای تبادل ایده های خوب است.