کتاب 100 ایده ی برتر فروش

100Ways
فروش مبتنی بر نورومارکتینگ
کد کتاب : 86600
مترجم :
شابک : 978-6006982762
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 473
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
زودترین زمان ارسال : 4 مهر

معرفی کتاب 100 ایده ی برتر فروش اثر راجر دالی

فروشنده‌ی حرفه‌ای امروز آگاه است که سبک زندگی خودش و مشتریانش تغییر کرده، از این رو تمایلی ندارد که همچنان هزینه‌های حدس و گمان، و آزمون و خطا را بپردازد. از دیگر سو می‌داند برخی از تجربه‌های گره‌گشا و دانش کارآمد مبتنی بر نظریه‌های "بخش راست مغز" یا "بخش چپ مغز"، در شرایط فعلی پاسخگوی "بازار" و "مشتریانش" نیست. "صاحبنظران جسور" و "نوآوران ویرانگر" در اقدامی متهورانه، رویکردی را در سالهای اخیر برای بازاریابان و فروشندگان معرفی می‌کنند که با نام "نورومارکتینگ" و "نوروسلینگ" از آن یاد می‌شود؛

نورومارکتینگ عبارت است از پیوند دانش نوروساینس + بازاریابی، و نوروسلینگ به معنی پیوند دانش نوروساینس + فروش. راجر دالی، مولف کتاب "100 ایده‌ی برتر فروش، فروش به روش نورومارکتینگ" به زبانی فوق‌العاده آسان، سلیس، به دور از واژگان فنی و پیچیده‌ی مناطق خاص مغز، این ایده‌ها را به‌گونه‌ای تشریح می‌کند که خوانندگان در مقام فروشنده یا بازاریاب می‌توانند آن را به‌کار گیرند، و تأثیر معجزه‌آسای آن را در "بازار"، "تحلیل بازار"، و "تحلیل فرایندهای مغز مشتری" ببینند و "صدای جیرینگ" آن را در جیبشان بشنوند.
کتاب، حاوی 100 ایده‌ی برتر است در فروش، که با معرفی یک مسأله در حوزه‌ی فروش آغاز می‌شود و به‌سرعت یک تکنیک تقدیم خواننده (فروشنده) می‌شود با نام شگرد تأثیر خارق‌العاده‌ی مغز. کتاب 100 ایده‌ی برتر در فروش، فروش به روش نورومارکتینگ، حاوی ایده‌هایی است که از "مغز"، اطلاعاتی به شما به‌عنوان "بازاریاب" و "فروشنده" می‌دهد. این اطلاعات به شما می‌گوید که با این اقدامتان، دکمه‌ی درد را در مغز "مشتری" و "بازار" فعال کرده‌اید. پس هرگز، فروش صورت نخواهد گرفت. قطع امید کنید. یا با اقدامتان، توانسته‌اید، دکمه‌ی "لذت" را در "مشتری" و "بازار" فعال کنید. فروش، قطعی است. تردید نکنید.

کتاب 100 ایده ی برتر فروش

راجر دالی
راجر دالی متولد 1952، نویسنده و سخنران بین المللی است. او وبلاگ محبوب Neuromarketing و ستونی را در Forbes.com می نویسد. او همچنین بنیانگذار Dooley Direct، یک شرکت مشاوره، و یکی از بنیانگذاران College Confidential است. او دارای مدرک مهندسی از دانشگاه کارنگی ملون و مدرک MBA از دانشگاه تنسی است.