جاناتان ریچنتال

جاناتان ریچنتال

دکتر جاناتان ریشنتال بنیانگذار Human Future است که یک شرکت مشاوره ای، سرمایه گذاری و آموزشی در زمینه تجارت و فناوری جهانی است. نقش های قبلی شامل مدیر ارشد مهندسی نرم افزار، مدیر نوآوری فناوری، و او به عنوان مدیر ارشد اطلاعات در O'Reilly Media و شهر Palo Alto، کالیفرنیا بوده است.
در سال 2013 او به عنوان یکی از 25 عامل، رویاپرداز وپیشرو در دولت آمریکا شناخته شد. در سال 2016 به عنوان مدیر ارشد اطلاعات با نفوذ در ایالات متحده و در سال 2017 به عنوان یکی از 100 مدیر ارشد اطلاعات برتر جهان معرفی شد. او همچنین برنده جایزه بهترین CIO در سیلیکون ولی و جایزه ملی رهبری فناوری اطلاعات شده است.
جاناتان ریچنتال یک رهبر فکری شناخته شده جهانی در تعدادی از روندهای نوظهور از جمله نوآوری شهری، شهرهای هوشمند، پایداری، فناوری بلاک چین، حاکمیت داده، انقلاب صنعتی چهارم و تحول دیجیتال است.
او دارای چندین مدرک از جمله دکتری است. در سیستم های اطلاعاتی او استادیار دانشکده مدیریت در دانشگاه سانفرانسیسکو است و در چندین دانشگاه دیگر تدریس می کند. جاناتان ریچنتال به طور منظم دوره‌های ویدیویی آنلاین برای آموزش لینکدین ایجاد می‌کند.
او یکی از سخنرانان و نویسنده اصلی جهانی است که شامل نوشتن کتابی پرفروش درباره آینده شهرها می شود.

کتاب های جاناتان ریچنتال

شهرهای هوشمند