کتاب اشتباهات یک زن 2

The Mistakes Of A Woman
(شروعی تازه)
کد کتاب : 21383
مترجم :
شابک : 978-9644531385
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

اشتباهات یک زن
The Mistakes of a Woman
کد کتاب : 10268
مترجم :
شابک : 978-964-453-022-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

معرفی کتاب اشتباهات یک زن اثر ام سوسا

کتاب اشتباهات یک زن، اثری نوشته ی ام. سوسا است که اولین بار در سال 2016 وارد بازار نشر شد. این کتاب بسیار خواندنی، به شما قدرت خواهد بخشید، احساسات شما را برخواهد انگیخت، شما را به یاد خاطرات تلخ و شرین خود خواهد انداخت، به شما نشان خواهد داد که چه اشتباهاتی در روابط قبلیتان داشته اید و همچنین، درسی مهم درباره ی «عشق به خویشتن» را به شما خواهد آموخت. سوسا در این اثر، سناریوهای مختلفی را از اشتباهاتی ارائه می کند که زنان در روابط عاشقانه، ملاقات با افراد جدید، رها کردن گذشته و حتی بازگشتن به آغوش کسی که مدام قلب آن ها را شکسته، مرتکب می شوند. اگر فکر می کنید آمادگی پذیرش و رو به رو شدن با اشتباهاتتان را ندارید، کتاب اشتباهات یک زن برای شما مناسب نیست.

کتاب اشتباهات یک زن


ویژگی های کتاب اشتباهات یک زن

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

ام سوسا
ام. سوسا نویسنده ای آمریکایی است. سوسا وقت خود را به سهیم شدن افکارش با دیگران در شبکه های اجتماعی مختلف اختصاص داده و همین کار، باعث شده مخاطبین زیادی پیدا کند. او در آثار و نوشته هایش زنان را ترغیب می کند تا ارزش واقعی خود را درک کنند و رفتارهای آسیب زا را کنار بگذارند.
نکوداشت های کتاب اشتباهات یک زن
This book will leave you with many important lessons.
این کتاب درس های مهم بسیاری برای شما خواهد داشت.
Barnes & Noble

A powerful read.
اثری قدرتمند.
Books A Million

قسمت هایی از کتاب اشتباهات یک زن (لذت متن)
فکر می کردم باید مردی را پیدا کنم که بتوانم با او به ارزش راستینم دست بیابم. اگر فردی مرا نخواهد، حتما دیگری می خواهد، یا دست کم می اندیشیدم که عشق این گونه است. یک اشتباهم را بارها و بارها تکرار کردم، چون مشکل اصلی کسانی نبودند که با آن ها آشنا می شدم، مشکل اصلی خودم بودم.

ارزش این را دارم که نسبت به من متعهد باشی. به هیچ کس اجازه نمی دهم سبب شود احساس کنم از دیگران کم ارزش ترم. دیگر اجازه نخواهم داد کسی باعث شود چشم هایم پر از اشک شوند. دیگر وقت ارزشمندم را برای کسی که حتی حاضر نیست ببیند چه زنی در مقابل او ایستاده است، بیهوده تلف نمی کنم. این وظیفه ی من نیست که طرز فکر فرد دیگری را درست کنم، بنابراین اگر احساس کنم لیاقت بهترین ها را دارم، بهتر عمل خواهم کرد.

اگر دیگران ارزش مرا نمی دانستند، اساسا به این خاطر بود که خودم هم توجه زیادی به خودم نداشتم. اشتباه نکنید، من خیلی به خودم اهمیت می دادم و نازپرورده بودم، ولی در درونم دختری تنها پنهان شده بود که نیازش تنها در این خلاصه می شد که مردی شایسته او را دوست بدارد.