جزیره کامینو

Camino Island

  • قیمت : ۳۱,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب جزیره کامینو اثر جان گریشام

کتاب جزیره کامینو، رمانی نوشته ی جان گریشام است که نخستین بار در سال 2017 منتشر شد. گروهی از تبهکاران، نقشه ای جسورانه را برای دزدی از کتابخانه ی دانشگاه پرینستون عملی می کنند. بر روی کتاب های ربوده شده در این سرقت نمی توان قیمت گذاشت اما دانشگاه قبلاً آن ها را به مبلغ 25میلیون دلار بیمه کرده بوده است. بروس کِیبِل، صاحب کتاب فروشیِ محبوبی در شهر سانتا روزای جزیره ی کامینو در فلوریدا است. با این حال، او سود اصلی خود را از دلالیِ کتاب های نایاب به دست می آورد و افراد بسیار اندکی از این موضوع مطلع هستند. مرسر مان، رمان نویسی جوان است که اخیراً ذهنش در نوشتن یاری اش نمی کند و شغل معلمیِ خود را نیز از دست داده است. با پیشروی داستان، زنی زیبا و اسرارآمیز به مرسر نزدیک می شود که برای مردی حتی اسرارآمیزتر از خود کار می کند. پیشنهادی بسیار خوب و وسوسه کننده، مرسر را متقاعد می کند تا به شکلی مخفیانه به حلقه ی دوستان ادبی بروس کیبل نفوذ کند و در صورت امکان، از اسرار سر به مهر او سر دربیاورد. اما مرسر با حقایقی رو به رو می شود که هرگز فکرش را نمی کرد.

کتاب جزیره کامینو


ویژگی ها کتاب جزیره کامینو

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مشخصات کتاب جزیره کامینو
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-1915-44-7
تعداد صفحه :332
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2017
سری چاپ :1
بیشتر بخوانید

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.

جان گریشام، نویسنده ای که با پایداری از فرش به عرش رسید

تنها کسی که از شخصیت های خلق شده توسط جان گریشام از ثبات قدم بیشتری برخوردار است، خودِ جان گریشام است.

نکوداشت های کتاب جزیره کامینو
A fast-moving, entertaining tale.
داستانی سریع و سرگرم کننده.
Pittsburgh Post-Gazette

Book lovers will wallow in ecstasy.
کتاب دوستان در هیجان غوطه ور خواهند شد.
Florida Times-Union

Entertaining and surprising.
سرگرم کننده و غافلگیرکننده.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

بخش هایی از کتاب جزیره کامینو (لذت متن)
ببین ایلین من اصلا برای این کار آماده نیستم. آدم اشتباهی را پیدا کردی. خب؟ من دروغگوی افتضاحی هستم و در فریب دادن دیگران هم هیچ استعدادی ندارم. نمی توانم با لولیدن راه خودم را به زندگی بروس کیبل و نوئل بونت و باند ادبی کوچکشان باز کنم و با هر چیزی که ممکن است ارزشمند باشد، بیرون بیایم.

قبلا هم این را گفتی. تو یک نویسنده ای که برای چند ماه در کلبه خانوادگی در ساحل زندگی می کنی. سخت مشغول یک رمان هستی. این داستان بی نقصی است، مرسر، چون حقیقت دارد. شخصیت کاملی هم داری چون اصل هستی. اگر ما یک کلاهبردار می خواستیم، الان با هم در حال صحبت نبودیم. آیا ترسیده ای؟» «نه. نمی دانم. باید باشم؟»

هیچ وقت آدم هایی را درک نکردم که هر جور شده سعی می کنند کتابی را که دوست ندارند، به دلیلی که خدا می داند چیست، تمام کنند.