کتاب جزیره کامینو

Camino Island
کد کتاب : 1075
مترجم :
شابک : 978-964-1915-44-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 332
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 11 آبان

کامینو آیلند
Camino Island
  • 15 % تخفیف
    قیمت : 35,000 | 29,750 تومان

  • موجود
  • انتشارات: علمی علمی
    نویسنده:
کد کتاب : 3354
مترجم : نفیسه باقرزادگان
شابک : 9789644043635
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 388
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 آبان

معرفی کتاب جزیره کامینو اثر جان گریشام

کتاب جزیره کامینو، رمانی نوشته ی جان گریشام است که نخستین بار در سال 2017 منتشر شد. گروهی از تبهکاران، نقشه ای جسورانه را برای دزدی از کتابخانه ی دانشگاه پرینستون عملی می کنند. بر روی کتاب های ربوده شده در این سرقت نمی توان قیمت گذاشت اما دانشگاه قبلاً آن ها را به مبلغ 25میلیون دلار بیمه کرده بوده است. بروس کِیبِل، صاحب کتاب فروشیِ محبوبی در شهر سانتا روزای جزیره ی کامینو در فلوریدا است. با این حال، او سود اصلی خود را از دلالیِ کتاب های نایاب به دست می آورد و افراد بسیار اندکی از این موضوع مطلع هستند. مرسر مان، رمان نویسی جوان است که اخیراً ذهنش در نوشتن یاری اش نمی کند و شغل معلمیِ خود را نیز از دست داده است. با پیشروی داستان، زنی زیبا و اسرارآمیز به مرسر نزدیک می شود که برای مردی حتی اسرارآمیزتر از خود کار می کند. پیشنهادی بسیار خوب و وسوسه کننده، مرسر را متقاعد می کند تا به شکلی مخفیانه به حلقه ی دوستان ادبی بروس کیبل نفوذ کند و در صورت امکان، از اسرار سر به مهر او سر دربیاورد. اما مرسر با حقایقی رو به رو می شود که هرگز فکرش را نمی کرد.

کتاب جزیره کامینو


ویژگی های کتاب جزیره کامینو

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

جان گریشام
جان گریشام، زاده ی 8 فوریه ی 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل در رشته ی حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی می سی سی پی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده ی مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره گیری کرد.گریشام سال هاست به عنوان نویسنده ی رمان های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است و آثار او به بسیاری از زبان های زنده ی دنیا از جمله فارسی هم ترجمه شده اند و از اکثر کتاب های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده است.او تا کنو...
نکوداشت های کتاب جزیره کامینو
A fast-moving, entertaining tale.
داستانی سریع و سرگرم کننده.
Pittsburgh Post-Gazette

Book lovers will wallow in ecstasy.
کتاب دوستان در هیجان غوطه ور خواهند شد.
Florida Times-Union

Entertaining and surprising.
سرگرم کننده و غافلگیرکننده.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب جزیره کامینو (لذت متن)
ببین ایلین من اصلا برای این کار آماده نیستم. آدم اشتباهی را پیدا کردی. خب؟ من دروغگوی افتضاحی هستم و در فریب دادن دیگران هم هیچ استعدادی ندارم. نمی توانم با لولیدن راه خودم را به زندگی بروس کیبل و نوئل بونت و باند ادبی کوچکشان باز کنم و با هر چیزی که ممکن است ارزشمند باشد، بیرون بیایم.

قبلا هم این را گفتی. تو یک نویسنده ای که برای چند ماه در کلبه خانوادگی در ساحل زندگی می کنی. سخت مشغول یک رمان هستی. این داستان بی نقصی است، مرسر، چون حقیقت دارد. شخصیت کاملی هم داری چون اصل هستی. اگر ما یک کلاهبردار می خواستیم، الان با هم در حال صحبت نبودیم. آیا ترسیده ای؟» «نه. نمی دانم. باید باشم؟»

هیچ وقت آدم هایی را درک نکردم که هر جور شده سعی می کنند کتابی را که دوست ندارند، به دلیلی که خدا می داند چیست، تمام کنند.