کتاب خاطرات استفان (1)

Origins
خاطرات خون آشام - کتاب اول خاطرات استفان - تبار

مشخصات کتاب خاطرات استفان (1)
مترجم :
شابک : 978-6002911674
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

Bloodlust
خاطرات خون آشام - کتاب دوم خاطرات استفان - عطش خون

مشخصات کتاب خاطرات استفان (2)
مترجم :
شابک : 978-6002911810
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 204
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

The Craving
خاطرات خون آشام - کتاب سوم خاطرات استفان - اشتیاق

مشخصات کتاب خاطرات استفان (3)
مترجم :
شابک : 978-6002911827
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 222
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

The Ripper
خاطرات خون آشام - کتاب چهارم خاطرات استفان - سلاخ

مشخصات کتاب خاطرات استفان (4)
مترجم :
شابک : 978-6002911728
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

The Compelled
خاطرات خون آشام - کتاب ششم خاطرات استفان - افسون شده

مشخصات کتاب خاطرات استفان (6)
مترجم :
شابک : 978-6002913395
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 204
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

The Asylum
خاطرات خون آشام - کتاب پنجم خاطرات استفان - پناهگاه

مشخصات کتاب خاطرات استفان (5)
مترجم :
شابک : 978-6002911889
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 207
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

معرفی کتاب خاطرات استفان (1) اثر ال.جی.اسمیت

خاطرات استفن شش رمان براساس سریال تلویزیونی است که نگارش آن به لیزا جین اسمیت نسبت داده می شود اما دراصل نوشته یک سایه نویس است. این مجموعه درباره گذشته استفن و دیمن تا رسیدن کاترین است. ازآنجاکه نگارش این کتب با پخش سریال همزمان بود، تفاوت هایی در آن ها وجود دارد؛ مثلا در داستان خون آشام های اصیل.

کتاب اول (تبار) :

سال 1864 است و آتش جنگ داخلی زبانه می کشد. اما استفان سالواتوره درگیر نبرد خود است. استفان قرار است با کسی ازدواج کند که علاقه ای به او ندارد. در همین هنگام به دختری مرموز به نام کاترین دل می بازد. کاترین با آن موهای فر درخشان و چشمان قهوه ای شیطنت آمیز، زیبا و فریبنده است... اما راز سیاهی را پنهان می کند؛ کاترین خون آشام است. «خاطرات استفان» بر پایۀ سریال محبوب شبکۀ CW TV نوشته شده است و آنچه را واقعا بین استفان، دیمن و کاترین رخ داد، آشکار می کند. خاطرات استفان خواهد گفت مثلث عشقی «خاطرات خون¬آشام» چگونه آغاز شد.

کتاب دوم (عطش) :

زمانی که عشق اول استفان سالواتوره او را به خون آشام تبدیل می کند، دنیا و روح او نابود می شود. حالا او و برادرش، دیمن، باید از زادگاهشان بگریزند، چون ممکن است رازشان برملا شود... و آن ها را به کشتن بدهد. دو برادر، در جست وجوی پناهگاهی امن به سوی نیواورلئان می روند، اما شهر از آنچه خیال می کردند خطرناک تر و پر از خون آشام و شکارچیان خون آشام است. آیا زندگی جاودان استفان تا ابد نفرین شده خواهد بود؟

کتاب سوم (اشتیاق) :

بعد از این که دیمن، برادر استفان سالواتوره، در نیواورلئان به او خیانت می کند، استفان در منهتن زندگی تازه ای را شروع می کند. سوگند می خورد دیگر هیچوقت به هیچ انسانی آسیب نرساند و در تلاش برای گم شدن در هرج و مرج شهر، در خیابان ها پرسه می زند، اما درست زمانی که او فکر می کند گذشتۀ خود را پشت سر گذاشته، متوجه می شود هیچگاه نمی تواند از چنگال برادرش فرار کند. استفان خوشش بیاید یا نه، دیمن برای برادران خون آشام سالواتوره نقشه های بزرگی دارد. با یکدیگر، نیویورک را در مشت خود می گیرند. زمانی که خبر کارهایشان نقل محافل می شود، دشمنی قدیمی خود را نشان می دهد... دشمنی که شوق انتقام در وجودش شعله می کشد.

کتاب چهارم (سلاخ) :

سال 1888 است و بوی خون در هوای لندن سنگینی می کند. استفان سالواتوره خیال کرده بود با ساکن شدن در روستای آرامی در انگلستان می تواند از رگ و ریشه ی خشونت آمیز خود بگریزد اما با ظهور قاتلی مخوف به نام جک سلاخ، استفان می ترسد نکند تاریکی همیشه تعقیبش کند. پس از تحقیق، استفان به هولناک ترین نتیجه می رسد: این قتل کار یک خون آشام است و هرچه بیشتر تحقیق می کند، بیش از پیش متقاعد می شود که قاتل فردی نزدیک به او است و هرگز نمی تواند از دست گذشته اش فرار کند.

کتاب پنجم (پناهگاه) :

شکارچی ها شکار می شوند...
استفان سالواتوره و برادرش، دیمون که از خانه شان در میستیک فالز رانده شده اند، به امید شروعی نو قدم به اروپا می گذراند. اما ساموئل، خون آشامی ثروتمند و مکار، برایشان نقشه های دیگری دارد. نخست زندگی آرام استفان را نابود کرد و حالا مخوف ترین قتل هایی را که لندن تابحال به خود دیده، گردن دیمون می اندازد.

استفان و دیمون که علیه دشمنی مشترک متحد شده اند، با فهمیدن این که خشم ساموئل در گذشته شان و زنی ریشه دارد که زندگی آن ها را برای همیشه تغییر داد، بهت زده می شوند. برادران که یاد و خاطره کاترین دست از سرشان برنمی دارد، درمی یابند که اتحادشان به بوته ی آزمایش گذاشته شده است. آیا می توانند پیش از آن که ساموئل انتقامش را بگیرد، به رقابت خود پایان بدهند؟

کتاب ششم (افسون) :

استفان و دیمون خیال می کردند با شرارت آشنایند. اما هیچ چیز با ساموئل، خون آشام بی رحمی که می خواهد انتقام مرگ کاترین را با نابود کردن برادران سالواتوره بگیرد، برابری نمی کند.
استفان و دیمون که از آخرین حمله ی ساموئل گریخته اند، از بعیدترین مکان ممکن کمک دریافت می کنند: محفل مخفی ساحران. با یکدیگر درمی یابند نقشه ی ساموئل بسیار مخ

کتاب خاطرات استفان (1)

ال.جی.اسمیت
لیزا جین اسمیت که تحت عنوان "ال-جی-اسمیت" شناخته می شود ،نویسنده ای آمریکایی است . کتاب هایش که مخلوطی از ژانرهای وحشت ، فانتزی ، علمی-تخیلی ، رومانس و ماورالطبیعه می باشند در بین نوجوانان و جوانان محبوبیت زیادی دارند .شخصیت های ماورایی کتاب هایش معمولا درگیر نبرد بین تاریکی و روشنایی ، خوب و بد هستند .اسمیت در مورد سن خود مرموز است اما منابع متعددی تاریخ تولدش را چهارم سپتامبر ۱۹۶۵ در کالیفرنیا اعلام کرده اند . (در ویلا پارک - اورنج کانتری )در مصاحبه هایش گفته است که از وقتی یکی از معلمانش ا...