کتاب رویایی در میان تاریکی

Dreaming through Darkness
به سایه خود نور بتابانید تا در رویاهایتان زندگی کنید
کد کتاب : 135005
مترجم :
شابک : 978-6229044605
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 394
سال انتشار شمسی : 1403
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 13 خرداد

معرفی کتاب رویایی در میان تاریکی اثر چارلی مورلی

در این کتاب متحول کننده، آموزگار رویاپردازی شفاف چارلی مورلی، راهنمایی شما را برای رفتن به درون تاریکی گیج‌کننده سایه بر عهده دارد و نحوه تجلی بخشیدن به طلای پنهان در سایه شما را به شما می‌آموزد. او با استفاده از روش‌های باستانی برگرفته از مکتب بودای تبتی در کنار تکنیک‌های معاصر و روانشناسی غربی به شما نشان خواهد داد که چطور رویای شفاف ببینید، چطور مدیتیشن کنید، چطور از نقاب‌ها استفاده کنید و همچنین نویسندگی خلاقانه و شیوه‌های معنوی و روحانی را برای دوست شدن با سایه خودتان و عشق ورزیدن به آن را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید ذهن خودتان را درمان کرده و قلب خویش را به روی بالاترین پتانسیل‌های خودتان بگشایید.

این کتاب شامل موارد زیر است: سایه چیست و ما چطور آن را ایجاد و پراکنده می‌کنیم؟؛ تمرینات انواع مختلف سایه از جمله سایه طلایی، سایه نیاکان و سایه جنسی؛ تصویر سازی‌ها و مدیتیشن‌های که برای اتصال عمیق با سایه‌ها و تغییر ماهیت آن‌ها کاربرد دارند؛ مزایای متحول کننده اصلاح و تلفیق سایه از جمله افزایش انرژی، وثوق و رشد معنوی؛ نحوه پردازش رویای شفاف و فراخواندن سایه طلایی در حالت شفافیت در رویا و در آغوش کشیدن و پذیرفتن آن با عشق.

از طریق بیش از ۳۰ تمرین کاربردی، این کتاب شما را وارد سفر متحول کننده‌ای می‌کند و تا قلب تحولات معنوی راهنمایی شما را بر عهده می‌گیرد. نوری که در آن جا خواهید یافت از آن چه توانایی تصورش را دارید روشن‌تر خواهد بود.

کتاب رویایی در میان تاریکی

چارلی مورلی
چارلی مورلی نویسنده پرفروش و آموزگار رویاپردازی شفاف و ذهن‌آگاهی رویا و خواب می‌باشد. کتاب‌های او تا کنون به پانزده زبان مختلف ترجمه شده است. وی برای مدت بیش از ۱۰ سال پدیده سایه انسان را از هر دو دیدگاه روانشناسی غربی و مکتب بودایی تبتی مورد بررسی قرار داده است. او جواز تدریس سنتی خود را از یک معلم با سابقه بودایی به نام لاما باشه رینپوشه در سال ۲۰۰۸ دریافت کرده و از آن زمان به بعد کارگاه‌هایی را در سرتاسر دنیا با هدف رویاپردازی شفاف و پردازش سایه برگزار کرده است.