جزیره در آتش

The Archipelago on Fire

  • قیمت : ۷,۵۰۰ تومان
  • موجود
  • انتشارات: دبیر دبیر
    نویسنده:

مشخصات کتاب جزیره در آتش
مترجم :
نوع جلد :جلد سخت
قطع :رقعی
شابک :978-600-5955-72-9
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :1884
تعداد صفحه :72
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :2 اردیبهشت

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

معرفی کتاب جزیره در آتش اثر ژول ورن | ایران کتاب

کتاب جزیره در آتش، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1884 انتشار یافت. داستان این رمان در خلال جنگ استقلال یونان اتفاق می افتد و به ماجرای مقابله ی یک افسر جوان فرانسوی به نام هانری دالبر با مردی شرور به نام نیکولاس استارکس، و همچنین تلاش های هانری برای پیدا کردن معشوقه ی خود می پردازد. سفر ماجراجویانه ی دالبر، او را به دل دریاهای مرگبار یونان می کشاند و این شخصیت را در نبردی بسیار سخت و جان فرسا در مقابل ارباب بی رحم و بدنام دزدان دریایی اروپا، یعنی ساکراتیف قرار می دهد. کتاب جزیره در آتش، اثری پرهیجان و پرحادثه است که همه ی علاقه مندان به داستان های ماجرایی را به وجد خواهد آورد.

کتاب جزیره در آتش

نکوداشت های کتاب جزیره در آتش
An attractive novel.
رمانی جذاب.
CRW Flags

قسمت هایی از کتاب جزیره در آتش (لذت متن)
«بگذار رازی را به اطلاعت برسانم.» هانری ساکت ماند و او ادامه داد: «وقتی برده ها، سوار کشتی می شدند، من از طریق اسکویلو دستور دادم عده ای از راهزنان هم همراه آنان سوار کشتی شوند. چون تازه آنجا بود که متوجه شدم فرمانده ی کشتی سیفلانتا تو هستی و به کمک همان ها هم، تو و همراهانت شکست خوردید.»

در دوره ی ماقبل تاریخ، زمانی که پوسته ی سخت زمین به واسطه ی نیروهای درونی و خارجی، به تدریج در حال شکل گیری بود، یونان سر از آب بیرون آورد.