کتاب جزیره در آتش

The Archipelago on Fire
کد کتاب : 64947
مترجم :
شابک : 978-6009835546
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 120
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1884
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

جزیره در آتش
The Archipelago on Fire
  • 7,500 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: دبیر دبیر
    نویسنده:
کد کتاب : 1469
مترجم :
شابک : 978-600-5955-72-9
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 72
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1884
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب جزیره در آتش اثر ژول ورن

کتاب جزیره در آتش، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1884 انتشار یافت. داستان این رمان در خلال جنگ استقلال یونان اتفاق می افتد و به ماجرای مقابله ی یک افسر جوان فرانسوی به نام هانری دالبر با مردی شرور به نام نیکولاس استارکس، و همچنین تلاش های هانری برای پیدا کردن معشوقه ی خود می پردازد. سفر ماجراجویانه ی دالبر، او را به دل دریاهای مرگبار یونان می کشاند و این شخصیت را در نبردی بسیار سخت و جان فرسا در مقابل ارباب بی رحم و بدنام دزدان دریایی اروپا، یعنی ساکراتیف قرار می دهد. کتاب جزیره در آتش، اثری پرهیجان و پرحادثه است که همه ی علاقه مندان به داستان های ماجرایی را به وجد خواهد آورد.

کتاب جزیره در آتش


ویژگی های کتاب جزیره در آتش

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

ژول ورن
ژول گابریل ورن، زاده ی 8 فوریه ی 1828 و درگذشته ی 24 مارس 1905، نویسنده، شاعر و نمایش نامه نویس فرانسوی بود که بیشتر شهرتش را مدیون نگارش کتاب های ماجرایی اش بود که دنیای داستان های علمی–تخیلی را دگرگون کرد.ژول ورن در خانواده ای مرفه در منطقهٔ بندری شهر نانت فرانسه متولد شد. به خواست پدرش تحصیلاتش را در رشتهٔ حقوق به پایان برد، اما ذوق نمایشنامه نویسی و رمان نویسی او را بر آن داشت که کم کم به سوی ادبیات کشیده شود. اگر چه در ابتدا در این کار موفق نبود و از دیدگاه مالی هم در مضیقه قرار گر...
نکوداشت های کتاب جزیره در آتش
An attractive novel.
رمانی جذاب.
CRW Flags

قسمت هایی از کتاب جزیره در آتش (لذت متن)
«بگذار رازی را به اطلاعت برسانم.» هانری ساکت ماند و او ادامه داد: «وقتی برده ها، سوار کشتی می شدند، من از طریق اسکویلو دستور دادم عده ای از راهزنان هم همراه آنان سوار کشتی شوند. چون تازه آنجا بود که متوجه شدم فرمانده ی کشتی سیفلانتا تو هستی و به کمک همان ها هم، تو و همراهانت شکست خوردید.»

در دوره ی ماقبل تاریخ، زمانی که پوسته ی سخت زمین به واسطه ی نیروهای درونی و خارجی، به تدریج در حال شکل گیری بود، یونان سر از آب بیرون آورد.