کتاب بلیت بخت آزمایی

Ticket no 9672
  • 25,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: پنگوئن پنگوئن
    نویسنده:
کد کتاب : 7056
مترجم :
شابک : 9786009855476
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 93
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1886
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

جایزه بزرگ
The Lottery Ticket
  • 7,500 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: دبیر دبیر
    نویسنده:
کد کتاب : 1471
مترجم :
شابک : 978-964-2621-87-3‮
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 1886
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب جایزه بزرگ اثر ژول ورن

کتاب جایزه بزرگ، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1886 چاپ شد. این رمان را نمی توان جزء آثار معمول ورن، که به ماجراجویی هایی در دریا و آسمان می پردازند، در نظر گرفت. ماهیگیری به همسر آینده اش، هولدا، قول می دهد که پس از یک سفر کاری با قایق، با پول و ثروت زیادی بازخواهد گشت و برایش زندگی راحتی را خواهد ساخت. اما این قایق هیچ گاه بازنمی گردد؛ به جای آن، بطری ای از راه می رسد که دربردارنده ی یادداشتی برای هولدا و یک بلیت بخت آزمایی است. با نزدیک تر شدن روز قرعه کشی، احساسات متناقض و اضطراب های هولدا نیز بیشتر می شود. اما چه سرنوشتی در انتظار هولدا و خانواده اش است؟

کتاب جایزه بزرگ


ویژگی های کتاب جایزه بزرگ

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

ژول ورن
ژول گابریل ورن، زاده ی 8 فوریه ی 1828 و درگذشته ی 24 مارس 1905، نویسنده، شاعر و نمایش نامه نویس فرانسوی بود که بیشتر شهرتش را مدیون نگارش کتاب های ماجرایی اش بود که دنیای داستان های علمی–تخیلی را دگرگون کرد.ژول ورن در خانواده ای مرفه در منطقهٔ بندری شهر نانت فرانسه متولد شد. به خواست پدرش تحصیلاتش را در رشتهٔ حقوق به پایان برد، اما ذوق نمایشنامه نویسی و رمان نویسی او را بر آن داشت که کم کم به سوی ادبیات کشیده شود. اگر چه در ابتدا در این کار موفق نبود و از دیدگاه مالی هم در مضیقه قرار گر...
نکوداشت های کتاب جایزه بزرگ
An interesting novel.
رمانی جذاب.
Teen Podcasters

Extraordinary.
خارق العاده.
Over Drive

A fascinating tale.
داستانی شگفت انگیز.
Feed Book

قسمت هایی از کتاب جایزه بزرگ (لذت متن)
هولدا دختری بود هجده ساله با اندامی کشیده و متناسب و چهره ای دلنشین و زیبا که گیسوان بلند بورش را به شیوه ی دختران روستایی نروژی بافته و از دو سوی صورت روی سینه اش آویخته بود. خانم هانسن، مادر هولدا زنی پنجاه ساله بود که قیافه اش او را پیرتر نشان می داد.

در طول مدت زندگی کوتاهش ده ها بار با حوادثی مواجه شده بود که هر یک از آن ها می توانست برای همیشه دفتر زندگی یک مرد را ببندد. مبارزه با خرس های مناطق شمالی که در جنگل های کوهستانی منطقه پراکنده بودند، یکی از حوادث معمول زندگی ژوئل به شمار می رفت.