جایزه بزرگ

The Lottery Ticket

  • قیمت : ۷,۵۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۶,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: دبیردبیر
نویسنده:
مترجم: سپهر حاجتی

معرفی کتاب جایزه بزرگ اثر ژول ورن

کتاب جایزه بزرگ، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1886 چاپ شد. این رمان را نمی توان جزء آثار معمول ورن، که به ماجراجویی هایی در دریا و آسمان می پردازند، در نظر گرفت. ماهیگیری به همسر آینده اش، هولدا، قول می دهد که پس از یک سفر کاری با قایق، با پول و ثروت زیادی بازخواهد گشت و برایش زندگی راحتی را خواهد ساخت. اما این قایق هیچ گاه بازنمی گردد؛ به جای آن، بطری ای از راه می رسد که دربردارنده ی یادداشتی برای هولدا و یک بلیت بخت آزمایی است. با نزدیک تر شدن روز قرعه کشی، احساسات متناقض و اضطراب های هولدا نیز بیشتر می شود. اما چه سرنوشتی در انتظار هولدا و خانواده اش است؟

کتاب جایزه بزرگ


ویژگی ها کتاب جایزه بزرگ

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

مشخصات کتاب جایزه بزرگ
نوع جلد :گالینگور
قطع :رقعی
شابک :978-964-2621-87-3‮
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :1886
تعداد صفحه :112
سری چاپ :4
بیشتر بخوانید

سفرهای شگفت انگیز آقای ژول ورن

«ژول ورن» به نظر بسیاری از صاحب نظران، پدر «داستان علمی تخیلی» است؛ نویسنده ای که برخی از مشهورترین رمان های ماجرایی را نوشته و سال های سال است که مخاطبین با داستان هایش خاطره دارند

نکوداشت های کتاب جایزه بزرگ
An interesting novel.
رمانی جذاب.
Teen Podcasters

Extraordinary.
خارق العاده.
Over Drive

A fascinating tale.
داستانی شگفت انگیز.
Feed Book

بخش هایی از کتاب جایزه بزرگ (لذت متن)
هولدا دختری بود هجده ساله با اندامی کشیده و متناسب و چهره ای دلنشین و زیبا که گیسوان بلند بورش را به شیوه ی دختران روستایی نروژی بافته و از دو سوی صورت روی سینه اش آویخته بود. خانم هانسن، مادر هولدا زنی پنجاه ساله بود که قیافه اش او را پیرتر نشان می داد.

در طول مدت زندگی کوتاهش ده ها بار با حوادثی مواجه شده بود که هر یک از آن ها می توانست برای همیشه دفتر زندگی یک مرد را ببندد. مبارزه با خرس های مناطق شمالی که در جنگل های کوهستانی منطقه پراکنده بودند، یکی از حوادث معمول زندگی ژوئل به شمار می رفت.