هیپی

Hippie

مشخصات کتاب هیپی
مترجم :مهدی آقامحمد زنجانی
شابک :978-600-253-383-8‏
قطع :رقعی
تعداد صفحه :269
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2018
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :2
زودترین زمان ارسال :31 اردیبهشت

پائولو کوئیلو از پرفروش ترین نویسندگان برزیلی

معرفی کتاب هیپی اثر پائولو کوئیلو | ایران کتاب

کتاب هیپی، رمانی نوشته ی پائولو کوئیلو است که اولین بار در سال 2018 وارد بازار نشر شد. پائولو، جوانی برزیلی است که آرزوی نویسنده شده را در سر می پروراند. او به منظور یافتن آزادی و معنایی عمیق تر از زندگی خود، سفری را آغاز می کند؛ ابتدا در بولیوی و سپس در پرو، شیلی و آرژانتین. اما داستان این سفر به همین کشورها ختم نمی شود؛ پائولو به میدان معروف آمستردام می رود و در آن جا با دختری هلندی به نام کارلا آشنا می شود. کارلا، پائولو را راضی می کند که در سفرش به نپال در «اتوبوس جادویی»، او را همراهی کند. همسفران شگفت انگیزی با این دو همراه می شوند که هر کدام، قصه ای برای تعریف کردن دارند و در طول سفر، به درکی متفاوت از ارزش ها و اولویت هایشان در زندگی می رسند. پائولو و کارلا در این ماجراجویی هیجان انگیز، به کاوش در رابطه ی خودشان می پردازند و با انتخاب هایی مواجه می شوند که مسیر زندگیشان را برای همیشه تغییر خواهد داد.

کتاب هیپی

نکوداشت های کتاب هیپی
Full of rich experiences of Coelho's own life.
پر از تجربه هایی غنی از زندگی خود کوئیلو.
Penguin

A nostalgic immersion in the 1960s.
اثری نوستالژیک که مخاطب را در دهه ی 1960 غرق می کند.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب هیپی (لذت متن)
رقص، همه چیز را دگرگون می سازد، همه چیز را درگیر می کند و هیچکس را قضاوت نمی کند. افرادی می رقصند که آزادند، حتی اگر در زندان یا روی ویلچر باشند، چون رقص، تکرار صرف حرکاتی مشخص نیست، گفت و گو کردن با موجودی است که بزرگ تر و قدرتمندتر از همه کس و همه چیز است. رقصیدن، به کارگیری زبانی ورای خودخواهی و ترس است.

آن ها برای تمام نسلی از پسران و دختران سخت کوش که تلاش می کردند در زندگی به موفقیت برسند، یک خطر به حساب می آمدند؛ با آن سابقه ی وحشتناکشان در بی بند و باری و «عشق آزاد»، درست همانطور که مخالفشان دوست داشتند با تنفر این جملات را بگویند.