سوپ جوجه برای روح بچه ها

Chicken Soup for the Child's Soul

مشخصات کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها
مترجم :بهنام بهنیا
شابک :978-600-7801-10-9
قطع :رقعی
تعداد صفحه :214
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2007
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :4 خرداد

جک کنفیلد از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های خودپروری

در فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها اثر جک کنفیلد | ایران کتاب

کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها، اثری نوشته ی جک کنفیلد است که اولین بار در سال 2007 منتشر شد. کودکانِ امروزی در جهانی آکنده از ماجراجویی، انگیزش های ذهنی، رویدادهای مهمِ لحظه ای و چالش های شخصی زندگی می کنند. ارزش هایی که آن ها در سنین 5 تا 8 سالگی یاد می گیرند، بقیه ی زندگیشان را شکل خواهد داد. از طریق این مجموعه ی جذاب از داستان هایی واقعی درباره ی خانواده، کمک کردن به همسایه ها و دوستی های پایدار، کودکان خواهند فهمید که دیگر بچه های هم سن و سالشان، چگونه از تصمیماتی که در شرایط مختلف اتخاذ کرده اند، درس هایی ارزشمند گرفته اند و از این مهمتر، درخواهند یافت که در مواجهه با چالش ها و مشکلات زندگی تنها نیستند؛ مسائلی همچون از دست دادن عزیزان، پذیرش و محترم شمردن دیگران، به عهده گرفتن مسئولیت کارهای خود، سازگاری با محیط جدید، آموختن دوست پیدا کردن و بسیاری دیگر.

کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها

نکوداشت های کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها
A collection of heartfelt true stories.
مجموعه ای از داستان های واقعی از دل برآمده.
Simon & Schuster

An exciting book.
کتابی هیجان انگیز.
Brilliance Audio

Inspiring and entertaining.
الهام بخش و سرگرم کننده.
Thrift Books

قسمت هایی از کتاب سوپ جوجه برای روح بچه ها (لذت متن)
آرزوی ما این است که در اثر فعالیت ها و قدرت شخصیت هایی که توسط کودکان در این داستان ها با نمونه نشان داده شده است، کودکانی که در حوزه نفوذ شما قرار دارند، راهی را برای تصمیم گیری های خوب زندگی پیدا کنند و در تبدیل جهان به مکانی بهتر موثر باشند.

از شما می خواهیم که روزی چند دقیقه بنشینید و این داستان ها را با بچه ها بخوانید یا از آن ها بخواهید که آن ها را برای شما بخوانند. زمانی که با هم در خواندن صرف شود بودن شک خاص و بسیار باارزش خواهد بود، زیرا هر درس مثبتی که آن ها از این کتاب یاد می گیرند برای تمام عمر با آن ها باقی خواهد ماند.