انتشارات: نویننوین
نویسنده:
مترجم: طوبی مردانی

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، اثری نوشته ی ناپلئون هیل است که اولین بار در سال 1937 به چاپ رسید. این اثر، یکی از تحسین شده ترین کتاب های مرتبط با موفقیت در سراسر جهان است و از همان بدو انتشار، نام خود را به عنوان اثری ضروری به منظور رسیدن به کامیابی برای میلیون ها مخاطب مطرح کرده است. ناپلئون هیل، یکی از محبوب ترین نویسندگان انگیزشی آمریکا، بیست و پنج سال را صرف تحقیق درباره ی این موضوع کرد که ثروتمندان چگونه به جایگاه فعلی شان دست یافته اند. هیل پس از مصاحبه با بیش از پانصد نفر از ثروتمندترین مردان و زنان زمانه ی خود، از راز رسیدن به ثروت های هنگفت پرده برداشت. با درک و به کارگیری سیزده گام ساده ای که فرمول هیل را تشکیل می دهند، قادر خواهید بود به اهدافتان برسید، زندگیتان را دگرگون کنید و در زمره ی افراد ثروتمند و موفق قرار بگیرید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید


ویژگی های کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

در فهرست کتاب هایی که زندگیتان را دگرگون خواهند کرد

از کتاب های پرفروش در سطح بین الملل

مشخصات کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
نوع جلد :شومیز
قطع :وزیری
شابک :978-600-97313-5-0
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :1937
تعداد صفحه :274
سری چاپ :1
نکوداشت های کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
It helps you be anything you want.
این کتاب به شما کمک می کند به هر چه که می خواهید تبدیل شوید.
Simon & Schuster

The must-have of prosperity and success for millions of readers.
اثری ضروری به منظور رسیدن به کامیابی و موفقیت برای میلیون ها مخاطب.
Penguin

It contains money-making secrets that can change your life.
این اثر رازهایی برای پول درآوردن دارد که می تواند زندگیتان را دگرگون کند.
Penguin Random House Penguin Random House

بخش هایی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (لذت متن)
اشتیاق سوزان برای بودن و انجام دادن، نقطه ی شروعی است که باید صاحب رویا از آن شروع کند. رویا از بی تفاوتی، تنبلی، یا نداشتن الهام و آرزو ناشی نمی شود. هر قدر در زندگی بخواهیم و توقع داشته باشیم، همان اندازه به دست می آوریم. توقع زیاد یا کم داشتن تفاوت فکری چندانی ایجاد نمی کند.

حقیقت شناخته شده ای است که انسان هر چه را به خود تلقین کند، خواه مطلبی دروغین یا حقیقی باشد، آن را باور می کند. برنامه یا هدف با تکرار اندیشه در ذهن کاشته می شود، جملاتی را درباره ی هدف اصلی خود بنویسید. هدف اصلی خود را مشخص سازید و آن را به حافظه بسپارید. جزییات آن را کلمه به کلمه و روز به روز آن قدر برای خود بگویید تا ارتعاش صدا به ذهن نیمه هوشیار شما برسد. مصمم شوید که عوامل ناخوشایند محیط و شرایط را از ذهن خود دور نگه دارید، برای خود زندگی مورد علاقه تان را سفارش دهید.

ایمان مهم ترین عنصر ذهن است، وقتی با اندیشه در هم می آمیزد ذهن نیمه هوشیار بی درنگ ارتعاش آن را درک می کند و آن را به فراست لایتناهی تبدیل می نماید. ایمان حالتی از ذهن است که می توان آن را به کمک تأیید یا آموزش های تکراری برای ذهن نیمه هوشیار و به کمک اصل تلقین به خود ایجاد نمود.