کتاب جنگجوی صلح جو

Way of the Peaceful Warrior

مشخصات کتاب جنگجوی صلح جو
مترجم :
شابک : 978-6001182389
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1980
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 10 بهمن

معرفی کتاب جنگجوی صلح جو اثر دن میلمن

خواندن داستان زندگی افرادی که تنهایی و مشکلات سخت را تحمل کرده اند، در میان راه ناامید شدند و بعد با تلنگری متوجه شده اند که حالا وقت جنگیدن و رسیدن به هدف است، همیشه جذاب و امیدبخش است. انسان هایی که از بند گذشته خود را رها کرده اند و به قدرت نیروی حال ایمان آورده اند و تبدیل به افرادی تاثیرگذار شده اند می توانند الگو و انگیزه ی خوبی برای مخاطبان به ویژه جوانان باشد تا با نیروی هرچه قوی تر به راه خود ادامه دهند.
داستان جنگجوی صلح جو نوشته ی دن میلمن از داستان های انگیزشی و تاثیرگذار است که خواننده را به جنگیدن تشویق می کند.

داستان جنگ جوی صلح جو درباره ی یک جوان ژیمناست پر افتخار است که در ایستگاه پمپ بنزین با مردی اندیشمند و حکیم به نام سقراط آشنا می شود که رهنمودهای ارزشمند به جوان می دهد اما جوان بعد از مدتی این موضوع را رها می کند. کمی بعد زمانی که جوان دچار یک مشکل جسمی می شود و توان ادامه دادن و تلاش برای پیروزی را ندارد و انگیزه ی خود را از دست داده و دلسرد شده، تصمیم می گیرد با پیرمرد حکیم صحبت کند. در ادامه، حضور سقراط در زندگی جوان باعث تغییر و تحولاتی عجیب می شود.

کتاب جنگجوی صلح جو

دن میلمن
دنیل جی میلمن (Daniel Jay Millman) (زاده 22 فوریه 1946) نویسنده و مدرس آمریکایی در زمینه توسعه شخصیتی است.در سال 1968 میلمن به عنوان مدیر ژیمناستیک در دانشگاه استنفورد خدمت کرد و در آنجا مربیگری المپیکی آمریكایی، استیو هوگ، را برعهده گرفت و تیم استنفورد را به برتری ملی رساند. در دوران تصدی میلمن در استنفورد، او در آیكیدو تمرین كرد، سرانجام با کسب رتبه ای از shodan (كمربند سیاه)، و T'ai chi (Taiji) و سایر هنرهای رزمی را فرا گرفت.