کتاب سوانح

Savaneh
کد کتاب : 18223
شابک : 978-9643806651
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 64
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 2 مهر

احمد غزالی به روایت قاسم کشکولی

معرفی کتاب سوانح اثر قاسم کشکولی

«سوانح» نام یکی از آثار امام محمد غزالی و رساله ای در باب عشق است و وی در این اثر با پرداختن به روانشناسی عشق، کتابی بی نظیر در ادبیات فارسی رقم زده است. حال قاسم کشکولی دستی به سر و روی اثر غزالی کشیده تا برای مخاطب امروزی قابل فهم شود.

قاسم کشکولی در مقدمه کتاب درباره دلیل زاییده شدن این اثر نوشته است:این که به شکلی تصادفی در غروب یک روز پاییزی در بیست سال پیش خیابان انقلاب، کتابی کهنه از دست دستفروشی قوزی به دستت افتد به حکم وقت، تا سانح در دورنت رخ دهد و همه وجودت را بگیرد آنچنان که هربار بخواهی برای دوستی، دوستانی چیزی بخوانی، آن زمان که داستان در بساط نداری، سوانح بخوانی و هربار شگفت زده شوند و هربار کتاب را قرض بگیرند و نخوانده پس بیاورند تا تو از نو روزی دیگر فصلی دیگر برایشان بخوانی و ...این ادامه می یابد تا بگویند: آنچه تو می خوانی همانی نیست که ما می خوانیم پس خواندنی کن برای ما...

کتاب سوانح

قاسم کشکولی
قاسم کشکولی (زادهٔ ۶ مهر ۱۳۴۲ در لنگرود) نویسنده ایرانی است.او که یکی از داستان نویسان پیشروی معاصر ایران است، داستان نویسی را به شکل حرفه‌ای از زمستان ۱۳۶۹ آغاز کرد. نخستین داستانش «پنجره» در هفته‌نامه نقش قلم به چاپ رسید.به تازگی در برنامه به وقت کتاب تلویزیون اینترنتی لنگر خبر، با اجرای هنرمند لنگرودی محمد امین آثار کشکولی برای مخاطبان این رسانه معرفی شد.