کتاب وسوسه ی انتقام

Persuader
جلد هفتم از سری کتاب های جک ریچر
کد کتاب : 1855
مترجم :
شابک : 978-600182169-1
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 524
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 15 تیر

معرفی کتاب وسوسه ی انتقام اثر لی چایلد

وسوسه ی انتقام هفتمین کتاب از مجموعه ­ی جک ریچر است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. این داستان با روایت اول شخص و از زبان جک ریچر نوشته شده است.جک ریچر، پلیس سابق ارتش، سال­ هاست که ارتش را ترک کرده و زندگی پرماجرایی را آغاز کرده است؛ بدون خانواده، بدون دارایی و بدون هیچ تعهدی.و البته بدون هیچ ترسی. با اینکه ریچر به دنبال دردسر نیست، دردسر همه ­جا به دنبال او می­ گردد. و وقتی دردسر او را پیدا می­ کند، ریچر اهل جا زدن نیست... هیچ­ وقت.
ده سال پیش یکی از مأموریت ­های ریچر برای کشتن یک افسر اطلاعات ارتش که قصد فروختن طرح­ های یک سلاح سری به عراق را داشت و یکی از همکاران نزدیک ریچر را به قتل رساند خوب پیش نرفت. حالا پس از یک رویارویی تصادفی همه­ چیز برای او زنده می­ شود. اینجاست که با آخرین شانس خود مواجه می­ شود. بعضی ­ها به آن می­ گویند انتقام، بعضی دیگر هم شاید اسم رستگاری را روی آن بگذارند؛ اما برای ریچر چیزی نیست جز... عدالت.

کتاب وسوسه ی انتقام

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...